Prženje PS igrica

Discussion in 'Igre i konzole' started by GV, Sep 17, 2004.

  1. GV

    GV Komšija

    Koji je fazon u pravljenju kopija Sony PS igrica. Hoću onako za dijete da ispržim neke igrice koje on nema. Pokušao sam jednu i PS ih ne prepoznaje, kada je stavim u komp i kliknem na D sve je naoko OK. Treba li neki specijalni program ili slično ili možda nešto griješim prilikom prženja. Imam Nero 6. Još nešto, da li je finalizacija diska potrebna samo kod RW diskova jer mi nije dao da kliknem na finalizaciju kod R diska?
     
  2. Miko

    Miko Aktivista

    Ja to radim tako sto ubacim cd od play station jedinice u svoj cd i napravim imidge obicno koristim alkohol 120% i kada on napravi meni imidge na hard disku izvadim taj cd i stavim prazan cd u svoju przilicu i onda samo ubacim imidge koji sam napravio sa alkoholom 120% u imaginarni cd koji je on kreirao u selektujem da przi. I oni ti automatski i zatvara cd tj iako je cd nekih 200 ili 50 Mb mislim svejedno on ce sprziti tu velicinu i zatvoriti. Eto ti kako ja radim sorry na malo glupom i detaljnom objasnjenju, ali neznam koliko se razumijete u racunare pa sam to malo od a do z hahah Sretno postajte ovdje ako vam sta nije jasno ili meni na email pa cu vam pokusati objasniti
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma