PS2 - Igre za dva igraca

Discussion in 'Igre i konzole' started by Shenron, Dec 6, 2007.

  1. Shenron

    Shenron Komšija

    Ajd preporucite neke igre za PS2 da se moze igrati u dvoje. Zasad imam PES2008, Tony Hawk's Proving Ground, GT4 i Tekken 5. Samo nemojte preporucivati kosarku ili ragbi.
    Nisam nikad imao PlayStation, niti sam puno igrao ista osim NES-a i SNES-a, tako da ne znam koje su dobre igre za PS2 :oops:
     
  2. artemis

    artemis Komšija

    Burnout,Ace Combat,Hot Pursuit 2,underground i te gluposti ako te zanima,Rumble Racing,Star Wars Battlefront,Metal Slug,SSX,Soul Calibur,Virtua Fighter 4...
     
  3. ming

    ming Veteran foruma

    Metal Slug Compilation obavezno, ludnica zagarantovana.
     
  4. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    quake 3 , timesplitters , nba street ( probaj neces se pokajati) burnout , tenis kakav ( top spin ili virtua ) , hot shot golf ( ludnica )eto zasad . :smt006
     
  5. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Mortal Kombat 5
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    To ne postoji. :wink:

    Imas jos i Lego Star Wars, Mashed, Micro Machines V4, Street Fighter, Lumines Plus, Guitar Hero (bilo koji), Katamari Damacy, SpyHunter...
     
  7. Shenron

    Shenron Komšija

    Quake niti ikakav FPS ne dolazi u obzir jer ekipa ne zna igrati FPS-ove na konzoli (ukljucujuci i mene :smt003 )

    Tnx ljudovi, sad jos to moram otic "kupiti" na nekom forumu ili torrentu :mrgreen:

    EDIT: Ajd da usput i pitam jos nesto. Dal je vazno ako su igre NTSC ili PAL? Kuzim ja razliku u tim igrama, samo ne znam dal ce konzola pokrenuti igru ako je NTSC i dal ce igra izgledati oke?
    Neke igre nikako nemogu naci u PAL, samo u NTSC, zato pitam.
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Everybody's golf obavezno, a sad ima i tennis!!
     
  9. artemis

    artemis Komšija

    Pa ako imas chip,pal i ntsc ide bez problema.Barem je tako kod mene.Jedino sam imao problema sa nekim igrama dok je ps2 bio prikopcan na starom TV-u,nije bilo boje i sl...
    Mislim da se da riješiti uz pomoć RGB kabla,istina sada igram na lcd-u i nemam nikakvih problema.
    Baha ce ti sigurno bolje objasniti :mrgreen:
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ako ikako mozes ganjaj NTSC naslove (pod uslovom da ih tv dobro podnosi), jer obicno imaju bolji framerate po cijenu malo nize rezolucije, sto gotovo i ne primjetis. Rijetko je koji PAL naslov superiorniji od NTSC verzije (osim po nesto malo vise sadrzaja). Znaci isprobaj - uzmi NTSC, probaj, ako bude sve ok nemas brige, ali RGB kabl svakako nabavi.
     
  11. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Ma mislim Armageddon :oops:
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ma jedino je Deadly Alliance vrijedan spomena. Ostalo je copy-paste krsh. Trilogy je jos uvijek najbolji MK.
     
  13. Shenron

    Shenron Komšija

    E to mi je drago cuti. RGB kabl svakako kupujem (ako ga nadjem igdje).
     
  14. GV

    GV Komšija

    RGB od ''1'' radi i na ''2'' tj. u pitanju je isti kabl