ps2 popravka

Discussion in 'Igre i konzole' started by dHM, May 11, 2007.

  1. dHM

    dHM Aktivista

    pozdrav svima, interesuje me da li neko zna u sarajevo gdje se moze popravit ps2. jaranu je ispao ps i trebalo bi ga popravit, nosio je u servis od mobil-medie jer je tamo uzeo, al oni tamo su mutni ko miljacka, kazu ne moze se popravit, a navalili da otkupe od njega, pa bi sad da vidim ima li gdje drugo da odnese
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    GMC ili onaj Nino u Otesu.
     
  3. dHM

    dHM Aktivista

    je li moze malo preciznije :?:
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ja bih ti savjetovao kod Nine da odneses to. jeste covjek napuhan i arogantan, ali uradice ti to fino ako se mogne sta uraditi.
    btw evo ja imam ove telefone pa probaj nazvati i dogovoriti se:
    061/138-414
    033/638-813
     
  5. dHM

    dHM Aktivista

    hvala obojici na pomoci :D
     
  6. neko

    neko Aktivista

    ima li neko adresu nine iz otesa?
    mislim da je bilo nesto kao nino-sat ili sl. ali sad ne mogu da udjem...molim vas hitno je...
    btw da li neko od vas zna gdje mogu nabaviti xbox premium ili elite...te po kojoj cijeni...pozz svima
     
  7. Raptor

    Raptor Aktivista

    Imas postiran broj, pa nazovi... a ima i x360 premium za nekih 900KM. Elite ovdje neces naci...
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ako ces kod Nine uzimati Xbox onda sretno kad se uzme u obzir "pouzdanost" konzole i njegova arogantnost ako budes htio ostvariti garanciju (koja je pretpostavljam minimalna).
     
  9. Raptor

    Raptor Aktivista

    Igre mu mozes vratiti bez frke...ali konzole tesko... iako sam kod njeg uzeo PSOne i drugi PS2... nikad problema
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    igre su najmanji problem. ako se konzola bude htjela igrati vlastite igre pod nazivom "crveni prstenovi : druzina smrti", onda sretno - Nino ce to okrenuti na svoju ruku svaki put...
     
  11. Raptor

    Raptor Aktivista

    Jbg, ne govorim ja sta treba uzeti... nek lik uzme x360 sto se mene tice.

    Jedna pozitivna stvar:

    Kod poznanika drzi vec "2 puna mjeseca" :lol:
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ako ima SegaCD, Saturn, Dreamcast i Jaguar, onda bih ga volio posjetiti i to otkupiti. :roll:
     
  13. zoi

    zoi Veteran foruma

    Dreamcast ima sigurno i velik broj igara za njih ;) a za ostale dam ti broj pa ga kontaktiraj,jer neznam stvarno.i da sumjam da ce htijeti prodat dreamcast radi vlastith potreba!

    kod njega 360 radi vec nekih 6mjeseci!!!u to sam siguran jer mu je 360 u radnji i nije je nikada nosio da popravi!uz to su mu sve PS2 sa HDDovima,sto mi se jako svidja :)
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    cekaj znaci ima "sve moguce konzole" ali mozda ih nece prodavati zbog vlastitih potreba? please... :roll:
     
  15. vnm_

    vnm_ Komšija

    nadam se da ovo zelis posjedovati iskljucivo iz nostalgicnih razloga, a ne da bi igrao one dvije dobre igre koje su izasle za isti :)
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    malo vise od dvije al hajd. uglavnom je nostalgicni i kolekcionarski razlog u pitanju. :mrgreen:
    nedavno propustih kupovinu NES-a sa 20 igara za 25KM. :(
     
  17. ming

    ming Veteran foruma

    Ljudi ba eBay zakon, uzeo sam Gamecube/dva gamepada/memory unit/tri igre za 26€ :lol:

    Posebno uzimam Wind Waker Limited Edition i Twilight Princess 8)
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    Koliko te dosla postarina/carina?
     
  19. ming

    ming Veteran foruma

    Poštarina 5€.

    http://cgi.ebay.at/GAMECUBE-mit-8-Spiel ... dZViewItem

    Evo dogurali su do 13€ ne vjerujem da ce preci 50€ na kraju. Osam igara, dva gamepada, memory card saso mange. Jos kada krene ovaj Pay Pal svi ovi divlji trovi mogu slobodno da zatvore radnje.
     
  20. vnm_

    vnm_ Komšija

    ma iskreno da ti kazem nisam puno igrao sega cd jer mi je bio skup...sjecam se da je sonic cd bio solidan, i bio je i jedan dobar fatal fury, a dalje od toga nikad nisam dosao zbog popularnosti playke i n64.

    a taj kiks za NES...kako samo spavas po noci poslije toga? :O