PS2 - Shadow of the Colossus

Discussion in 'Igre i konzole' started by Neo Bahamut Zero, Oct 17, 2005.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Kako i samo ime naglasava, igra je definitivno kolosalna. Review sa jako visokom ocjenom od 9.5 mozete pronaci ovdje: http://ps2.1up.com/do/reviewPage?cId=3144750&did=1 Ali savjetujem da odigrate ICO ako vec niste, jer ste u tom slucaju uskraceni za jednu od najboljih akcijskih avantura u proteklih 10 godina. Cheers...
     
  2. einlanzer

    einlanzer Aktivista

    whoa nevjerovatno izgleda pogotovo pozadine iza igrača
     
  3. ming

    ming Veteran foruma

    Sve na 4mb vrama.
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    4mb edrama u GS-u, 40kb cachea u EE, 2mb audio rama, 32mb rdrama = good looking game. onda ti stvarno muka dodje kad vidis neoptimizacije na kompjuterskim igrama.
     
  5. ming

    ming Veteran foruma

    Meni za FEAR treba josh 512mb rama. :oops:
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  7. Guest

    Guest Guest

    :shock: u jebote a ko je ovo vako kakva ce grafika bit na PS3
     
  8. Miko

    Miko Aktivista

    Iron maden ti obeca ono oko playstation 1 igrica i nikada da ispunis. Ja sam ti slao email oko toga kada bi ovako mogao ja da svratim ili ti makar da mi sprzis kao imiđe na dvd. Hajde molim te nemoj ovo pogresno shvatiti, nego ako ti nije mrsko ili napravi kakvu listu pa mi pošalji na email ili da ja doletim do tebe pa pogledam pa ako mi se sta svidi da mi ti napravis imiđe kod sebe.
    Pozdrav
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    javim ti sutra na PM sta imam. moras mi unaprijed reci sta ti treba da napravim to malo prije. najbolje da zbavis eksterni hdd.
     
  10. ming

    ming Veteran foruma

    Hehehe
    eksterni

    posaljem ti ja onog bahila Slipera da nakupi 20gb imagea :mrgreen:
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    hehehe moze.
     
  12. Miko

    Miko Aktivista

    Eksterni disk nemam nego samo da donesem svoj. Cuj mene otprilike interesuju stvari tipa Tekken-a znaci tuce( na naski) . Pa ti vidi ovako kakvih imas Tuca da na nesta lice. Pozdrav
     
  13. Cobalt

    Cobalt Aktivista

    Medu mojih top 20 igara svih vremena...Extra gotivna igra :smt002