PS2 to LCD ???

Discussion in 'Igre i konzole' started by Ghostbusters, Aug 11, 2008.

  1. Ghostbusters

    Ghostbusters Aktivista

    Pozz @ll
    Da li se moze PS2 prikopcati na LCD naprimjer ili povezati preko racunara , imam nov PS2 ali mi skace slika na TV-u nevoli lik skartove a vamo imam 22 LCD samsunga pa reko dali ima ikakve mogucnosti to dovje spojiti ??
     
  2. GW

    GW Moderator

    Pogledaj kakve konektore imaš na monitoru. Ako nema ništa osim vga/dvi onda ništa od toga.
     
  3. TopniK

    TopniK Komšija

    Prijatelji i ja smo spajali PS2 na Beko LCD Wide Screen preko običnog skarta. Medjutim, nismo na kraju dobili sretno rješenje i slika je bila užasna tj. samo po stranama razvučeno iako smo u postavkama na PS2 podesili na Wide Screen u igrama koje su to podržavale. Kasnije smo se raspitali da je problem bio u tome što nismo koristili adekvatano kablo ili ti ga priključak. Drugačiji je taj Scart za LCD WD i prema navodima, onda slika bude kako treba.

    Doduše može biti i to što je ovaj Beko loš. Prva verzija Beko LCD koja je stigla u naše radnje, 1050 KM. Jaran se odmah zaletio, ona seljačka politika da on ima dobar TV. :D
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Uzmes ovo preko neta kada se uskoro pojavi i komponentni kabl za PS2 i imaces solidnu sliku. Vise imas ovdje:
    http://www.xcm.cc/xcm_1080p_megacool_vga_box.htm
    A mozes potraziti i neki eksterni tv tuner umjesto ovoga, ali koji ima komponentne ulaze.
    LOL za Beko. :mrgreen:
     
  5. Ghostbusters

    Ghostbusters Aktivista

    Bahamute gdje ima uzeti ovo ? i po kojoj cijeni ako znas ? :oops: :oops:
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  7. Qler

    Qler Veteran foruma

    ja sam spajao jednom PS2 sa kompom :D ali preko TV tunera :D
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    I ja sam isto to radio (eksterni tuner, interni su jos gori) dok nisam imao tv-a jedno vrijeme. Slika uzas. :evil: