PSP

Discussion in 'Igre i konzole' started by ming, Aug 29, 2005.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ko zna sta je psp, kakve su mu mogucnosti i voli te stvari, cijenice takvu spravicu i nece mu biti zao dati pare. A PS2 i Xbox, pc i mp3 player ne mozes odjednom nositi u dzepu, zar ne? Ako se igras samo na PC-u ne ocekujem da ti psp bude interesantan i primamljiv uredjaj.
     
  2. Qler

    Qler Veteran foruma

    ma i ne igram se, nekad neku strategiju :D

    znam ja sta je PSP, i mislim da je to dobra stvar, ali mislim da ne vrijedi tih para. Ali, opet, ko voli :D

    Meni bi bilo nesto da nisam kupio NOKIA 6600 kad je izasla, citavu platu dao :D htjeli da me objese u kuci :D
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    I ja sam uzeo tu istu Nokiu i pokajao se za mjesec dana. Najgluplja stvar koju mozes uraditi je uzeti telefon od 500+ KM na nasu jadnu GSM infrastrukturu. A ko misli da je bolje uzeti recimo Nokiju 6630 ili 6680 pored PSP-a nek se objesi na Titovoj iste sekunde. :?
     
  4. postal dude

    postal dude Aktivista

    igracka ce sa ver4 tj oficielno ngage3 imati proc od 400hz i 256k boja sa 2mp kamerom,sto ce svakako biti za nepodcijeniti.
     
  5. Sleeper

    Sleeper Komšija

    Nemash ti meni blage veze.Ima li nGage Sony iza svojih ledza?Moze imati i Cell ali ako nema kamaru kvalitetnih igara to je promasaj kao igraca konzola.
    Da ima SAMO Gran Turismo PSP bi bio bolji.
    Upravo sam skontao da ce N-Gage QD imati samo 3.4 mb memorije(prosirivo do 256).
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    N-Gage QD je odavno izasla, i pored nedostatka radia i memorije je skroz losije rjesenje od originalnog N-Gagea. A druze moj brzina procesora se ne mjeri u hercima, a rezolucija kamere se ne mjeri u megabitima. PSP=16:9 ekran sa velikom rezolucijom i 17 miliona boja, a N-Gage ce tesko ovo dostici, pogotovo ako opet budu forsirali flash memoriju.
     
  7. Sleeper

    Sleeper Komšija

    To sam ja onda pobrkao izvinjavam se :mrgreen:
     
  8. postal dude

    postal dude Aktivista

    nije ista kategorija bola isto kao da stavis hondu crx i nisan skylinea da se potackaju.
    ngage se makar moze nositi u džepu :mrgreen: za psp ti treba ruksak
    i sleeperu ja sam licno imao 512mb karticu mmc na ngage a za qd ste upravu fakat je sranje.
    rs je u modi irone.nema frke za to
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    sta pricas bolan? kakva auta? jesi uopce drzao psp u ruci pa takve nebuloze valjas?

    EDIT: sutra sam ponosni vlasnik PSP-a ako Bog da. 8)
     
  10. postal dude

    postal dude Aktivista

    auta auta sve se moze porediti sa autima.

    edit:bices ako BOG da.
     
  11. Qler

    Qler Veteran foruma

    e to jeste, uvijek prije bibi nego PSP PS2 ovo ono :D:D:D

    prvo auto pa sve ostalo :D
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    neka hvala - kad budem mogao kupicu si posteno auto a necu vozati krntije tipa Golf 1, 2 Yugo, i sl.
     
  13. Qler

    Qler Veteran foruma

    to da :D

    eto ja planiram sa burazerom uskoro kupiti neku vozilicu Opel Tigra ili nesto slicno :D
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    sminkerski dvosjed. bjezim od toga - samo velika auta mi odgovaraju poput Mercedesa M350D.
     
  15. Qler

    Qler Veteran foruma

    ufff :D nisi ni ti naivan :D
    moj bibi snova je SLK i to je jedino malo auto koje mi se i svidja :D (boli stari ili novi) a jesi vidio ovaj novi ML najjeftiniji kost do reg oko 102K KM :D
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    A jesi ti vidio Maybach 62 koji do registracije kosta 800K maraka? Volim ja ta skupa auta ali se ne palim na njih (od dvosjeda mi se povraca, ne znam koja da je marka i svota novac u pitanju). Pomenuti Mercedes 350D ili 300D iz '94 godine a u odlicnom stanju je auto koje bi kupio ne znam ti koliko da imam novca.
     
  17. ming

    ming Veteran foruma

    Mercedes 123 300D ljudi ovo je najbolje auto svih vremena neunistivo.
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    my man :mrgreen:
     
  19. ming

    ming Veteran foruma

    I CLS
     
  20. postal dude

    postal dude Aktivista

    1.nissan skyline nissmo 99,r32,r33.r34,...
    2.shelby gt 500 eleanor
    3.ford mustang gt500&gt350
    4.honda crx,prelude,nsx,s2000
    5.mazda rx 7,8
    6.hummer h1,h2
    7.mitsubishi lancer 6,8
    8.subaru impreca

    i mnogi drugi koi su umakli pod mojim pokusajem brzog odgovora na ove predhodne postove ali
    golf2 je babo
     
Thread Status:
Not open for further replies.