Puknut display

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Vedo, Feb 18, 2009.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Drug slomio display na Samsungu D900, zna li ko preporuciti radnju gdje bi se to moglo zamjeniti a da mu ne uvale neki kung-fu display i da mu to sve odrade kako treba?
     
  2. Benq

    Benq Komšija

    Mobil Land na skenderiji , ja sam gore zamijenio display i na K750i i na X820 , doci ce te oko 40KM sa zamjenom.
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    ok, znaci provjereni su. Thx
     
  4. JVC

    JVC Overclocker

    Samo da znas svi su ti kineski nema originala i nece ti biti 40KM nego dosta vise samsungovi su skupi pogotovo klizni tj. sa flat kablom.
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    Pa gdje se moze u Sa uzet original, hajmo reci da je cijena manje bitna ako ce se to sve odradit kako treba.
     
  6. JVC

    JVC Overclocker

    Nigdje koliko ja znam ali nemoj se brinuti neces skontati razliku nikako, ja sam ih promijenio na stotine i sve je bilo ok. nisam na tom samsungua li jesam na d600 i sl.
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    Ma poslovni je telefon, pa ce lik radije vise platiti neg da ga nesta zeza kad mu je najpotrebniji. Ok ako je svejedno onda, thx za info.
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    @Qler - nisam dobio tog tvog lika, zvao 2-3 puta i uvijek zauzeto bilo
    @BenQ - ostavio sam tamo mob, najjeftinije me izaslo kod njih, 54 KM, u drugim radnjama su trazili 80 - 90 KM.
    Hvala jos jednom svima.
     
  9. Qler

    Qler Veteran foruma

    jebi ga :) ima posla :) haj sretno ;)