quake 4

Discussion in 'Igre i konzole' started by postal dude, Oct 29, 2005.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    da - Tenebrae Quake. ima kompleksnije sjene i osvjetljenja od bilo koje igre - ukljucujuci i Doom3.
     
  2. jeretik

    jeretik Komšija

    Sajze, imam ja stari Quake

    Jah, da mi je ADSL da skinem to za D3
     
  3. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Ok vidim da se niko neslaze ali ja i dalje tvrdim da je quake 4 samo malo napucaniji doom3,a doom3 mi definitivno nije medju top 10 igrama
    zato cod 2 jeste....
    :smt002
     
  4. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Stihoklepac tko je tebi rekao da si kompetentan da adekvatno govoris o kvaliteti neke igre ? Mislim stvarno , ako ti je Quake 4 losa igra onda prodaj racunar i kupi si gameboy !
     
  5. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Jesi to zainteresiran da kupis?
    :wink: previshe licno primas neke stvari...ja samo kazem da meni nevalja,a pricati o kompetencijama...hm :roll:
     
  6. ming

    ming Veteran foruma


    Ti si trendovski igrac. Volis li jos i GTA3?
     
  7. monK

    monK Komšija

    Treba njemu Half Life, ili igra gdje ima treba sa solidnim dupetom da se napali da igra, da vidi šta će biti na kraju...

    (šalim se)
     
  8. postal dude

    postal dude Aktivista

    postal 2 je nbajbolja igra ikad steta sto ljudi nevide nenormalno veliku kavalitetu igre i naravno njen zanimljivi dio.
     
  9. syss

    syss Veteran foruma

    da odmah iza simsa koji su mi 59 na top listi... dvodnevni-crap od igre.

    nisam ni ja kompetentan za ocjenjivanje, ali ono što sam vidio je smiješno i to je to. rađe igram neki age of xxxxxxx ili warhammer.
     
  10. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Moje najdraze igrice su
    Fallout 2,Rome Total War,Carmagedon,Collin 2,Toca 2,Never winter nights... pa tek tad negdje Gta3,COD2,HL2...
    Nisam nesto trendi sto se tice igara,mislim probam sve pa onda dajem ocjenu a sto se tice grafike...pppp...vaznije mi je da je gameplay dobar pa tek onda grafika.
    Sto se tice quake 4 nisam rekao da je losha igra samo izgledom,gameplayem i po ostalim osobinama je pljunuti doom3.
    I fakat ako igra ima shadere 10,fura dx 15 i ine perverzije neznaci da je sad najbolje sto je izaslo.
     
  11. ming

    ming Veteran foruma

    Danjasnje igre sve furaju neku realnost i Counter Strike sistem igranja (realna oruzja, sve humanoidno). Dok Quake se oslanja na rail gunove, plazme i sl.
     
  12. postal dude

    postal dude Aktivista

    sta ti imas protiv trebe u hl2 bas je dobra uuhh napalio se hehehe :lol: :lol:

    postal ba zakon kada dodjes sa posla ili iz skole i kako nebi poceo razvaljivati stvari oko sebe razvaljujes glupe amerikanke i sjheces glave i ruke i sve .slatko zar ne. :wink:
    malj zakon
     
  13. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    kazu da ce postal biti ekraniziran .....
    :lol:
     
  14. monK

    monK Komšija

    Ko kaže da imam šta protiv, najbolji detalj u igri.
     
  15. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    ufff postal2 i svako 5 min 2min loading-a

    gori su od hayat-a i njihovih reklama :evil: :evil:
     
  16. postal dude

    postal dude Aktivista

    NEKONTAM
     
  17. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  18. syss

    syss Veteran foruma

    rotflm-fuckin-ao :D :D

    znao sam da nešto ne valja :D
     
  19. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Snimat ce film na temu postal-a
    Zrakno sam u pretprolsom bug-u
    :smt002
     
  20. Kingpin

    Kingpin Aktivista

    to se trazi od igre humor i sve nesho sto ide s tim, a ne samo grafika i velike **bene puske