Raceroom Experience

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Nov 29, 2014.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Davno sam probao ovo jos kada se tek pojavila ali je njima na prodaju sve živo. Ne znam kakav je sada bznis model ali sumnjam da je drugaciji.

    Kakav je netkod za multi ? Mislim da je bio loš.
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    Multi je jos u alphi, jucer uletih na server gdje je bilo raje i bilo je ok. Danas gledam, svi serveri prazni.
    Al imaju dobar leaderboard challange, imas top listu svih igraca, za svaku stazu, kliknes na jednog od njih i onda vozis protiv njegovog duha, pokusavas odvoziti krug brze. Sp najcesce vozim, ok je AI skroz.
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Vidio sam da je 4-5 automobila free kao i dvije staze sto je malo ali probat cu opet.
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    Razocarat ce te izgled cockpita tih free auta kao i staze. Tek kad sam uzeo ovaj DLC igra je postala zanimljiva.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Nije bio nikada problem dati novac za nesto sto se vrti u loopu ali mislim da treba 250€ da se sve pokupuje. Doduse ima i onaj dio za testiranje auta ali hajd' kada isprobam igru ponivo, javim. Sto se tice kokpita, vozim sa haube tako da mi to nije frka.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Dobro ovo izgleda. Nisu losa free auta. UI dosta nervira. Ne samo izgled vec gdje se sta nalazi. Dobar osjecaj brzine.
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator