Razer lycosa & deathadder problem

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by JasonH, Dec 14, 2008.

  1. JasonH

    JasonH Aktivista

    Imam probleme sa lycosom i deathadderom.
    Brisao sam programe sa start up-a i izbriso slucajno i razer drivere..
    Upalio sam comp i neradi nista ..
    Odem prvo uzmem staru tast i stari mish prikopcam , RADI.
    Tastatura lycosa radi u biosu , i cim prodje "uvod" i pocne bootanje izgase se svjetla.
    DeathAdder isto tako.

    Instalirao sam nove drivere , a stare pocistio driver cleanerom (inace original verziju imam )

    Znal neko sta bih mogao uraditi ?

    edit : testirano na drugom compu sve radi..
     
  2. Lamagician

    Lamagician Komšija

    to se i meni desilo sa deathadderom, cim podigne windows, tj. ucita driver-e mis se ugasi. Pokusao sam onu osnovnu rutinu, iskljuci, izbrisi, ukljuci instaliraj itd. Na kraju mi je samo pomogao system restore na jedno 7 dana prije. Tj. moze i format :)

    pozz
     
  3. ghost1408

    ghost1408 Novi član

    Pozdrav svima, evo slučajno sam pronašao ovaj zanimljivi forum i mogu reći da je ok. :D

    A sad da se posvetim tvome problemu. Razer-ovi driveri za periferiju se instaliraju kao obični, a ne sistemski procesi i s time zna biti puno problema. Prvi su ti, što nemaju prioritet sistemskih procesa, pa kad je komp opterećem može biti da će ti miš ili tipkovnica kasniti. Drugi problem je taj što te procese možeš obrisati iz startupa pa ti se dogodi to što se tebi dogodili. Moj savjet ti je da odvrtiš system restore i sve će ti biti sređeno. Drugi način ti je taj da ukopčaš staru periferiju i manualno ubaciš ta dva procesa u start up (ako znaš koji su).