Registracija preko gmail problem

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Hercegovacc, Feb 20, 2024.

Tags:
  1. Hercegovacc

    Hercegovacc Novi član

    Pozdrav, imam problem sa registrovanjem na forum koristeci gmail adresu, radi se o tome da konfirmacijski mail nikako ne dolazi, takodjer javilo mi se jos mnogo ljudi sa istim problemom, konfirmacijski mail za dovrsetak registracije ne dolazi nikako. Kada sam odradio sa hotmail stiglo je odmah, izgleda postoji neki problem vezano za gmail...
     
  2. selvin

    selvin Moderator

    Javljali su se i meni. Pisao sam Enisu ima li koga da to pogleda, ali mi se nije javio.

    Sent from my SM-F711B using Tapatalk
     
  3. Hercegovacc

    Hercegovacc Novi član

    Nadam se da ce neko to rjesiti jer ima dosta ljudi koji uopste nemaju hotmail i ne zele preko njega da se registruju a ne mogu nikome da se obrate ovdje na forumu jer ne mogu poslati poruku nit postaviti temu jer ne mogu dovrsiti registraciju, pa nek ova tema ujedno i sluzi za sve njih , nadam se da ce aktivna ostat jer ima zaista mnogo ljudi koji cekaju na registraciju
     
  4. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Vjerovatno stoji neka stara forma gmaila i da se sada promijenio API gmaila i zbog toga ne radi.
    Valjda Enis reaguje.
     
    Hercegovacc likes this.
  5. selvin

    selvin Moderator

    Ako neko ima Enisov privatni kontakt nek mu pise. Ja sam pisao na Linkedin, nemam ga nigdje drugo, da ako ima nekog admina da to pogleda. A ja sam se bio ponudio da se uključim da probam rijesit, ako vise admini nisu aktivni/dostupni.

    Sent from my SM-F711B using Tapatalk
     
  6. Hercegovacc

    Hercegovacc Novi član

    Ko je Enis, znas li prezime , mozda ima facebook instagram itd
     
  7. selvin

    selvin Moderator

    Nema sigurno te socijalne mreze :) Zna se prezime, ali nije za foruma da pisemo necije licne podatke.

    Sent from my SM-F711B using Tapatalk
     
  8. Hercegovacc

    Hercegovacc Novi član

    A nadam se da ce ga neko uspjet kontaktirati, nije valjda on jedini na forumu da to moze rijesiti, ima li jos admina, ipak je ovo povelik problem a niko nista ne radi
     
  9. selvin

    selvin Moderator

    On se brinuo za forum dugo godina, preko 15 sigurno, bukvalno je forum njegov, ostao je kao legacy iza sajtova koji su davno ugaseni. Njegovom dobrom voljom je forum ostao da se ekipa ne raspadne. On je otisao svojim putem, sumnjam da mu je forum na umu ikako :)

    A tu su jos dva administratora bila u listi clanova koji su mislim radili tehnicki dio ali nisu nikad koristili forum pod tim username-ima. Mozda neko zna i ko su oni, ja ih nisam znao.

    Dosta starijih clanova koji su bili bliski toj ekipi koja je radila forum vise nije tu, ali vidjecemo, mozda se neko javi.

    Problem je velik iz ugla onog ko hoce da se registruje. Iz naseg ugla postojecih clanova i ljudi koji su zaboravili za forum, nije tako velik sigurno :D

    Sent from my SM-F711B using Tapatalk
     
    Ajdin87 likes this.