restartuje se nakon Boot-screena

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by Đole, Dec 22, 2009.

  1. Đole

    Đole Novi član

    znači problem je slijedeći,
    nakon što sam ugasio pc onako "nepopularno" na ono dugme na centralnoj, automatski se restartuje PC nakon boot-screena?
    pojavi mi se i ono "safe mode", "last good known..." "start windows normally", međutim na šta god da odem, opet se restartuje.
    da li to znači da je sistem pao i da moram formatirati ili je ipak neki problem do hardware-a?
    hvala unaprijed na pomoći :smt006
     
  2. vnm_

    vnm_ Komšija

    ne moras nuzno formatirati. mozes pokusati da uradis repair sistema.
    sto se tice drugog pitanja, da li ti je hardware ispravan ces znati nakon sto pokusas repair ili format, ali ja mislim da je ipak do sistema jer se meni slicno desilo nedavno.
     
  3. Đole

    Đole Novi član

    aha hvala, pokusat cu repair pa javim rezultate.
     
  4. teh krystal

    teh krystal Novi član

    Moguće je da si radio nešto sa harddiskom pa da ti je sistem pao a niti nemora.
    Znam da je men itako bilo poslije pravljenja još jedne particije sa PartitionManagerom.

    U svakom slučaju probaj format. A probaj i harddisk zamijeniti sa harddiskom od nekog svog prijatelja pa probaj 'upalit'.

    Sretno!
     
  5. RimSo

    RimSo Novi član

    Jednostavno boot.ini ti je crash-ovan i nema mu pomoci..osim nove instalacije na isti tj. leave i onda koristi dalje..