[RIJESENO]HP LASERJET 1005 PROBLEM?

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by kemkokems, Nov 21, 2008.

  1. kemkokems

    kemkokems Guest

    Neki dan sam printao nesto i nestane mi papira i sada printer nikako nece da printa.Na njemu imaju 2 lampice,od kojih jedna uvijek gori,tj ona "power" lampica a dr se sad upalila(inace to je lampica pored upitnika na printeru).Otkazao sam sve dokumente koje sam trebao isprintati ali nista.Ta lampa pored upitnika treba da se ugasi ali ne gasi se i nista ne reaguje.Jednostavno ne znam sta da radim,pomagajte:)
    HVALA
     
  2. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Re: HP LASERJET 1005 PROBLEM?

    istekaj iz struje sacekaj 30 sec
    upali i radit ce
    ako ne radi prebaci na drugi usb port kad prepozna proradit ce
     
  3. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Re: HP LASERJET 1005 PROBLEM?

    Ako ni to ne prodje, pobrisi sve drivere, i ponovo instaliraj.
     
  4. kemkokems

    kemkokems Guest

    Re: HP LASERJET 1005 PROBLEM?

    Ma ne pomaze ni ovo,nemam pojma koji mu je k.Ne zelim da reinstaliram jer bi onda poremetio mamin program za finansije koji je radjen za lpt printere pa bi onda poremetio postavke jer se iz njenog programa vrsi preusmjeravanje sa paralelnog na usb port,ma duga prica.Printer nije printao iz njenog programa pa je to namjestio taj lik sto je radio program tako da se bojim da cu usrati ako budem reinstalirao.Ma skontacu nesto
    Hvala anyway
     
  5. kemkokems

    kemkokems Guest

    Re: HP LASERJET 1005 PROBLEM?

    Proradilo je ali slusajte kako:rekoh ja mami,posto koristimo pored windows-a i linux ubuntu,da udje u linux i da iz njega nesto printa,naravno u linuxu s njim nema problema,te da onda udje u windows.Kad je usla proradio je.Svasta,ma linux je cudo.
    Hvala vam.
    POZDRAV