Robocop

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by RaP, Sep 7, 2013.

  1. RaP

    RaP Komšija

    Novi RoboCop glumacka postava je odlicna Joel Kinnaman, Samuel L. Jackson, Michael Keaton itd.
    Iskreno se radujem reboot- u i jedva cekam dio filma kada ide
    'Dead or alive, you're coming with me'
    I takodje da vidim ed-209 u novom ruhu
    Film se ocekuje nekad sljedece godine.

    Trailer izgleda odlicno

    http://www.youtube.com/watch?v=INmtQXUX ... nomobile=1
     
  2. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Zanimljiv je i odabir režisera, čovjeka iz Tropa de Elite. Ovo potencijalno izgleda vrlo dobro, što se mene tiče moglo je biti još malo više cyberpunka, ali očigledno je ciljana neka ne tako daleka kao kod ostalih Sci-Fi filmova budućnost, bioinžinjering, nanotehnologije i sl. Jaka glumačka postava, dobar režiser, vizuelno si vidi po traileru da super izgleda, baš će biti zanimljivo vidjeti ovaj film.
     
  3. aeRo

    aeRo Komšija

    Sjoo nostalgija ubi.. :smt003 Kad se sjetim samo robocopa, jedan od najdrazih filmova djetinjstva. Znam da sam "tabanao" s bistrika dole do bivseg kina "radnik" jer je bila pored videoteka s najboljim izborom filmova u ta doba, i ovo mi je bio jedan od prvih filmova koje sam iznajmio. Jedva cekam ovo :smt007
     
  4. bhd

    bhd Veteran foruma

    Al fakat :D
    Robocop.- Koliko sam samo puta presao igru jarane i zetona naubacivao :D hahahahah :D beton :D
     
  5. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ja se dobro sjecam da je meni 100% bio prvi film kojeg sam iznajmio u videoteci,neki dan ga bas ponovo gledao i kontam kad li ce ovo doci na red da se ponovo radi kad evo vjest.Odlicno
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Odavno se pitam zasto ne rade novu verziju. Kako Dino rece, neku noć ga puštali na TV-u i pokvarise mi stari utisak. Sto se gejminga tice, znam da nije mogao skakati, hehe.
     
  7. bhd

    bhd Veteran foruma

    Mogao si skakati:D nisi mogao "gazde" dobiti samo udaranjem :D skaci pucaj :D hahaha kad dodje onaj sa kooglom za rusenje :D
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Mislio sam na NES naslov.
     
  9. RaP

    RaP Komšija

    Hehe ja san ubijao robocop na gameboy-u kada se sjetim
    Evo tek sad vidi da je reziser is tropa de ellite ma ovo ce biti hit malo mi se robocop oklop nesvidja baca na betmen fol ali opet je mocan do jaja
     
  10. bhd

    bhd Veteran foruma


    Aham, ja sam na one sto su bile po bilijar klubovima :D ubacis zeton i przis :D
     
  11. Piroman

    Piroman Komšija

    Ja sam opet kao dijete gledao stalno onaj crtić robocop subotom ujutro na njem. ProSieben-u! :mrgreen: