RPG Preporuke

Discussion in 'Igre i konzole' started by ming, May 23, 2005.

  1. einlanzer

    einlanzer Aktivista

    pa ne znam,onda sigurno misliš na FF:Origins :smt001 Tako se to zove,tu su jedinica i dvojka u jednom pakovanju :smt002 a zašto to tražite po emule-u kada sve to možete skinuti s web stranica kao Direct link ili torrent
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    aj ti meni daj neku ftp ili http stranicu gdje cu skidati direktno sa servera bez ikakvih preusmjeravanja i gdje imaju finu kolekciju igara. a ovo su Final Fantasy Origins, Chronicles i Antology fyi.
     
  3. einlanzer

    einlanzer Aktivista

    ok,naću ti.Samo da znaš to su stranice na njemačkom :smt002
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    no problem. samo salji.
     
  5. einlanzer

    einlanzer Aktivista

    hmmm...primijetio sam da se sajt PSX-Wishez sada samo sastoji iz foruma,nama veze naću ja tebi drugi site
     
  6. einlanzer

    einlanzer Aktivista

  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    hvala ti u svakom slucaju, pogledacu poslije, a posto nisi prije bio ovdje na forumu, zamolio bih te da ne saljes linkove na svakakve warez i crack stranice u javni thread vec u private message ili preko msn-a.

    EDIT: evo maloprije pogledah onu tvoju stranicu. pa ono su 16bitne igre za SNES i konzole slicnog kalibra. znam ja tonu stranica s takvim romovima, ali ono sto meni treba je stranica s koje mogu skinuti .iso fajlove za cd bazirane konzole (kao sto je SegaCD, PSone, PS2, Xbox, DC). tebi hvala na trudu, ali treba mi konkretno stranica sa full verzijama igara za PSone (ne ripovi).
     
  8. einlanzer

    einlanzer Aktivista

    e čuj sad.Našao sam toga na netu,ali kao Anti-leech,dakle moraš imati instaliran AL.I to ti je bolje nego ono sa P2P.Prvobitno sam mislio na psx-wishez,zato što sam ja prije tu skidao full igre za psx(Harvest Moon :D ),al nema veze samo ti nabavi Anti-Leech i reci koju i :wink: P.S.Addovao sam te na msn messenngeru al te nikad nema
     
  9. einlanzer

    einlanzer Aktivista

    eh evo vjerujem da je to to:
    http://www.emuparadise.org/roms/psx/
    Ne ualzite na stranicu ako ne pročitate Disclaimer na http://www.emuparadise.org/roms/ :lol: TOliko što se tiče license.
    na ovom sajtu imaš Xenogears,Chrono Chross,FF 5,6,7,9,Lunar,Lunar 2,valkyrie profile,Suikoden,Suikoden 2,Legend of Mana,Chocobo racing,FF Origins...Eh sad mi je žao što nemam ADSL-a :cry:
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Evo posao skidati Lunar - kad brzina nije ni 9kb/s. Trebao bi mi komp raditi neprekidno dva dana da skinem jednu igru na dva cd-a. Jedino se isplati odavde skidati ako ne mozes naci na p2p-u. Haj i ja cu malo potraziti.
     
  11. einlanzer

    einlanzer Aktivista

    ma mene od ovih igara zanima samo lunar jer nju nisam isprobao
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    you're missing the point son. :?
     
  13. einlanzer

    einlanzer Aktivista

    pa eto svi kažu da je dobra igra,barem neki moji prijatelji...hajde ako ste stvarno tako okorjeli igrači RPG-a pređite 1.,2.,3.,4. dio Lufie :|