Sajt skripta za članove

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by .Dzahdo., Apr 29, 2006.

  1. .Dzahdo.

    .Dzahdo. Aktivista

    Treba mi dobra skripta (tipa php-fusion ili nešto tako), da ima ovakav koncept logina:

    Obični gost
    Obični login
    Premium login

    Nadam se da razumijete. Eto ako ko zna dobru kakvu (bez obzira je li se plaća ili je besplatna).

    Hvala

    P.S. Molio bih da se suzdržite glupih komentara. :roll:

    EDIT: Tražio sam na hotscripts.com, ali ništa konkretno. Ako ima neko konkretno naziv skripte koja meni treba ili nešta slično neka napiše.
     
  2. emir.a

    emir.a Administrator Staff Member

    Nisi bas bio precizan u svom pitanju. Jeli se ti login nivoi odnose na prijavu članova web sajta ili za adminstrativni dio skripte.

    Svejedno, mislim da Mambo/Joomla moze zadovoljit voje zahtjeve u oba slučaja.

    Također, posjeti ovaj sajt: http://www.opensourcecms.com/

    Tu imas instalirano oko 40-tak Open Source CMS-ova, tako da mislim da ce tu naci ono sto ti treba!
     
  3. .Dzahdo.

    .Dzahdo. Aktivista

    Evo šta mi treba konkretno:

    obični guest pristup (imao samo listu artikala, ne bi ih mogao gledati)
    obični login pristup (imao pristup samo nekim odredjenim slabijim artiklima)
    premium login pristup (koji bi korisnik platio, i imao pristup svemu)

    Nadam se da sad razumiješ.
     
  4. emir.a

    emir.a Administrator Staff Member

    Mislim da Joomla zadovljava donekle tvoje zahtijeve. Sjecam da imaju tri nivoa: public, registred i Special. Medjutim, fazon je sto kada svaki artikal dodajes odredjujes ko mu moze pristupiti, tp tebi odgovara.

    Ne sjecam se da li ima opciju za kreiranje vlastitih nivoa, odnosno ranga korsnika, što bi za tebe bilo idealno.
     
  5. .Dzahdo.

    .Dzahdo. Aktivista

    Hvala puno skinuo sam je. ;) Može ovo na katanac admini.
    Hvala puno MafiaBoy!

    Pozdrav