Savjet: koji mobitel uzeti za slusanje muzike

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by woland, Jan 26, 2008.

  1. woland

    woland Aktivista

    dakle, treba mi savjet koji bi mobitel bio najbolji za slusanje mp3 muzike i fm radija? cijena do 300KM :D hvala :wink:
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    SE W serija, W850 bi mogao za tu lovu.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    sony ericsson w810
     
  4. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    bilo koji SE W do te love ! imao sam tri komada , zvuk je poezija :lol:


    P.S.
    kada budes kupovala pazi da dobijes original slusalice za W seriju a ne one univerzalne za SE mobitele , jer ovi nasi dileri znaju zamjenit pa ih prodavat odvojeno . i posle te pravi ludim da se one nedobijaju uz mob :roll:

    sretno
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    uz neke slabije mobitele W serije recimo w200 se dobijaju "obicne" slusalice dok recimo uz w810, w300 itd se dobijaju HPM 70
     
  6. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    uz sve W ide tu sluse , pogledaj kod njih na stranici ako ne vjerujes , mani se ti nasih prodavaca ;)
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    [​IMG]

    ovo idu recimo uz w200 i ovo nisu hpm70
     
  8. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    al su bolje nego obične , ja sam na njih mislio :) nismo se razumjeli ;) valjda znas na koje mislim . crno sive obicne sluse SE ...;)
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    a te.. da.. one pijacarske od pet marki.. uvaljuju ih pravo..

    ja sam mislio na ove hpm70
    [​IMG]

    uz w810 idu crne a recimo uz w800 idu sive.. u glavnom su potpuno iste, pise na njima koji su model

    e to treba dobiti uz w810.. inace ih dugo koristim.. u pocetku se tesko naviknuti zato sto idu skroz u usi, ali poslije ne mozes druge staviti a da ti ove ne fale.. dodju jos i 3 velicine gimica tako da se lako prilagoditi
     
  10. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    nasli smo se :lol:
     
  11. woland

    woland Aktivista

    hvala, ljudi na savjetima :mrgreen: onda ce biti neki odo ovih koje ste vi nabrojali, samo da im provjerim cijene u radnjama. inace, rekose mi da mobil mediju zaobidjem. kontam da odem u imamex? je li iko kupovao kod njih?
     
  12. syss

    syss Veteran foruma

  13. NAILS

    NAILS Moderator

    izvini prijatelju nisam te prepoznao.. ja sam svoje ove iste sto sam stavio gore platio u BG 35€.. doduse ne znam kolika im je sada cijena.. i koliko znam te tvoje ne dodju ni uz jedan mobilni telefon vec uz mp3 player ili ih ima posebno nabaviti.. i nemaju izlaz za SE telefone http://img295.imageshack.us/img295/817/dsc03839glr0.jpg

    dok ove:

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    dolaze uz W seriju i ovde mi pricamo o mobitelima a ne flidjanima :roll:
    [​IMG]
     
  14. bad.boy_sa

    bad.boy_sa Novi član

    ma najbolje ti je uzeti nokiu n70 zvuk je isto drama
    a kad smo kod toga hos da ti ja prodam n70 270KM
    beton telefon
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    n70 VS W = vise nego komicno poredjenje (po pitanju muzike)

    naravnio da je n70 super mob ali kada je u pitanju muzika.. no coment..
     
  16. syss

    syss Veteran foruma

    ajmo ne prodavati na ovom dijelu foruma :roll: