Savjet

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by Sowa, Dec 18, 2006.

  1. Sowa

    Sowa Novi član

    Pozz narode, trebalo bi mi par savjeta sta da cinim :D
    Sadasnja konfiguracija je (kao sto se vidi u potpisu :D:D)
    AMD Athlon 2400+
    1024 MB DDR400+
    Maxtor 80 GB
    ATI RADEON 9600 256 MB

    I kao sto pretpostavljate koristim to vecinom za igre. Do sada mi se sve nekako vrtilo ali evo Oblivion uzasno trza, ne mogu igrati a ni CoD 2 mi bas ne ide kako bih zelio... Sta mi preporucujete da uzmem (maticnu, proc, grafa) ali kad izadje sada nova generacija graf. kartica da ne moram ponovo mjenjati maticnu i to... Cijena nek bude razumna :lol: :lol: :lol:
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    besmislen post izbrisan.
    moj savjet - zadrzi to (clockaj naravno) i uzmi kakvu dobru agp kartu i brzi hdd. kad dodje vista ubacis jos pola gige-gigu rama i dobar si.
     
  3. Sale

    Sale Aktivista

    A to kao pametan post, ja sam mu rekao slicno neka si uzme kakvu grafikcu tipa x1950pro ili 7900gs za 7900gs nisam siguran dali je ima za agp ali za x1950pro znam da ima. :wink: a mozda bi mogao i kakva zamjena procesora zato sam pitao za socket. :wink:
     
  4. Samir_Masinac

    Samir_Masinac Aktivista

    Sto se tice grafe. Men je CoD 2 na solidnim detaljima trzo samo poslije iskrcavanja kad sam se popeo pomocu konopaca na ono brdo. Idem u jednom smjeru trza, okrenem se nazad ne trza. :mrgreen: Ko originali ovih igara sta ces. :mrgreen: