servis u genalecu

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by blaf, Apr 5, 2011.

  1. blaf

    blaf Aktivista

    proslo je 20ak dana otkako sam im odnio externi hd wd element 1tb i jos mi se niko nije javio.....naime nakon mjesec dana jednostavno prestao raditi, nema struje u njemu nikako...ne svjetli lampica pa sam mislio da je mozda do adaptera, posto je nicim izazvan rikno.....ali vec odavno niko mi se ne javlja....cak nisam dobio nista da su preuzeli hd tj. da sam im ga ostavio.....kakva su iskustva itd...
     
  2. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    ne bih da kvarim ugled firme ali imao sam neka losa iskustva, prije. Vjerovatno zato sto je to ogroman servis sa dosta servisera i puno posla, pa ne uspiju sve stići..Nema ti druge nego da stalno zoves i provjeravaš..
     
  3. Mujka

    Mujka Komšija

    otidji dole u servis licno i pitaj sta i kako a nemoguce da nisi dobio papir posto kad predas dole u servis moras dobit papir
     
  4. becke

    becke Aktivista

    Nazovi ili idi licno i provjeri.
    Svaki put su mi rekli da ce nazvati kad bude gotovo pa nikad niko nije nazvao, a kad odem do servisa ili ja nazovem ispadne da je racunar popravljen.
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    "apdejt" sa ovog foruma radi u Genelecu, pa vidi sa njim putem PMa, trebao bi to on moci malo ubrzati ;)
     
  6. GW

    GW Moderator

    Ma svaki je servis isti. Posao za trojicu radi jedan čovjek i onda vas ne treba čuditi što ništa nije na vrijeme.
    Evo jedna situacija, čisto da znate kako to ide... Zovem kimtec servis da pitam dokle mi je došao servis printera (10 dana nakon što je predan), kaže lik moj printer 20-i u redu. :D
    Jedina metoda koja pali je ili svaki dan dosađivati ili prijetiti. :D
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Otidji ti u servis, i meni se znalo desavati da cekam da nazovu, a popravili prije sedam dana.
     
  8. blaf

    blaf Aktivista

    nikako da uhvatim vremena....ali moram otici licno da im kazem koju.....a onaj apdejt se ne pojavljuje kad treba