Servis za motocikle Tuzla

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Bio_Sam_Zmijanac, Sep 4, 2010.

  1. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    ima li gdje kakav servis gdje bi se mogao tunirati motocikl u Tuzlanskom kantonu
    tj neke promjene na motoru izvrsiti
     
  2. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Koja je pila u pitanju?
     
  3. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Aprilia 2006 RS125 treba mi malo vise snage ;)
     
  4. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Jesi li gledao na sip-scootershop.com da li imaju neke dijelove za tu kubikazu ?
     
  5. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ja sam zaboravio za ovaj topic skroz,da bi napravio da taj motor ide bolje nego sto ide,a i serijski ide dobro,jedino pomaze stavljanje kita sa povecanom kubikazom,cini mi se da ima kit na 180ccm i tad bude prava zvjer samo sto mu potrosnja toliko poraste da je jeftinije voziti nekog 600ccm cetverotakta.
     
  6. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Pa dobro, treba para uloziti, ali cejf se placa, zar ne :mrgreen: , meni je smijesno kako Djulab sa Runnerom u kojeg je ulozio dosta dosta para, hladno pere 250-ke :mrgreen:

    edit : http://www.mojskuter.com/forum/index.ph ... 282.0.html

    Eto njegovog, pa nek se ode na gore navedeni shop, i dovoljno je pogledati cijene samo :), TPR je 70cc kit, tako da neko ko ne zna sta je moze lakse naci ako ga zanima racunica ovih djelova :)
     
  7. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Hehe,TPR jest 70ccm kit ali da bi to docarali nasim HWBovcima ako obicni 70ccm base kit uporedimo sa stock CPU coolerom onda je TPR Mugen2 :D
    I ja sam imam slicnu pilu kao Djulab samo sto je kod mene Peugeot SpeedFight u kojeg je isto tako ulozeno brdo novca i ne ide bas kao Djulabova gilera 136km/h nego ide 120km/h po satu tako da je to realnih 105-110km/h jer je kod mene Malossi replika kit koji je malo jaci base to mid-race kit dok je TPR vise mid-race to race kit.

    U svakom slucaju dok natuniras skuter treba ti brdo love jer je sve napravljeno za snagu do 7-8 ks pa treba skoro sve u masini promjeniti i auspuh i karburator dok za tuning te aprilije je dovoljan samo cilindar i klip sa kubikazom od 180ccm i eventualno nova dizna u karburator a sve ostalo moze ostati jer vec prilagodjeno za veliku snagu.
     
  8. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Znas onda o cemu pricam, da ne duljim :mrgreen: , treba to i postelati, ali sto vise snage, to ti masina manje traje, al et...

    Tale na tebi je da vidis za te dijelove :mrgreen: