sgh b100 "opasan po zdravlje"

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by NAILS, Sep 9, 2008.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Igrom slucaja imam ovaj telefon kod sebe. Stara sebi uzela. Malo sam ga cackao i kada lijevo uho nisam izgubio.

    Zna se desiti da se cuje "neki" ton zauzeca kada se zove osoba koja je nedostupna.. pa umjesto ono nedostupan samo me izbaci sa zvukom "tu tu tu"

    E sad,.... kod njega je zvcnik za slusalicu i zvucnik za zvono isti.. znaci zvoni gdje slusam osobu s kojim procam. Tja zvuk "tu tu tu" je bio jak kao i zvuk zvona.. Srecm pa mi uho nije bilo skroz naslonjeno jer se zaculo u toku stavljanja telefona na uho.

    ..100% osoba koja bi drzala telefon naslonjeno na uho i kada bi se taj ton zacuo, izgubila bi ako ne skroz, onda znacajno sluh.

    Kada zvoem nekoga ko je stvarno zauzet onda se neko "to tu tu tu" normalno cuje.. ono, standardno. Inace isto pise zauzece i kada je normalno neko zauzet i kada se desi taj neki zvuk "tu tu tu".

    Dal se to moze rjesiti.. podesiti iskljuciti ? Ja na opcijama jedva nasao podesavanje vremena i datuma.

    (ja sto vise bjezim od samsunga sve mi vise u mojim rukama.. mame im ga defektne)