Shield (TV Serija)

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by sgtPepper, Oct 22, 2010.

  1. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    [​IMG]

    THE SHIELD


    Da li iko gleda ovu seriju ?

    Na preporuku prijatelja počeo sam gledati seriju, skinuo sam sve sezone , pregledao prvu i ne mogu da vjerujem da neka TV serija može biti ovoliko dobra, realna, brutalna i, nažalost, u velikoj mjeri istinita. Serija je toliko dobra da ne mogu reći koja je epizoda bolja, sve su nevjerovatno dobro napisane, odglumljene, režirane ...

    Na prvu sam mislio da se radi o nekoj klasičnoj dirty/buddy cop seriji, ali kako mi je samo drago što sam se nekako nakanio da pregledam prvu epizodu i od tada sam se skroz navukao, minimalno 2 epizode pogledam po danu. Svaka epizoda je oko 45min., oko 13/14 epizoda po sezoni.

    Za sve koji se smatraju ljubiteljem dobrog filma/serije, ovo je OBAVEZNO štivo.
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Vrti se na TV-u sigurno par godina i OK je bila, nista posebno.
     
  3. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Ne znam na kojem je programu bila, prikazivana je od 2002-2008, međutim nisam nikada čuo za nju. To za "nista posebno" ne znam, meni je serija extra, dobila je i AFI nagradu za najbolju seriju, ali ukusi su razliciti :D
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    To je ona "Izvan zakona". Mislim da su je tako preveli. Super serija. Takodjer sam je gledao kada bih naletio ali se ne mogu sjetiti ko je prikazivao.