Shuga je u ducanu---> AMD nije :)

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by munja, Sep 1, 2006.

  1. Shenron

    Shenron Komšija

    ako ne ubrajamo conroe :p
     
  2. postal dude

    postal dude Aktivista

    kada skontas gdje idu pare od kupovine istog doci ces pameti syse!
    ja to gledam kao kupovinu oruzja za ubijanje neduznog naroda!
     
  3. syss

    syss Veteran foruma

    daj postal ne provaljuj se... razliku između x2 4200-4400 i e6300 zapijem za jedno popodne, a mislim kako 6300 ima malu prednost :wink:
     
  4. Qler

    Qler Veteran foruma

    sys mislim da nisi shvatio sta je postal htio reci sa ovim gdje idu pare.... (hint: Izrael ;) )
     
  5. syss

    syss Veteran foruma

    whatever... tipičan bs na kakav smo navikli od postala.
     
  6. postal dude

    postal dude Aktivista

    ja sam protiv izraela samo da se zna!
    stoga kupovanjem intela bi bio kontadiktoran, a to niposto ne zelim.
    nemam nista protiv vjernika i jevreja, ali cionisti su ti koji propagandom,normalnog covjeka, odnosno "stoku" navikavaju na svakodnevno prolijevanje krvi neduznih ljudi a i sto je najgore djece!
    putem tv programa razne vrste.
    mozemo o ovome do sutra, ali cinjenica je da je intel kanta, i da ces uvjek za manje para kod amda bolje proci nego kod intela!
     
  7. syss

    syss Veteran foruma

    dosta ot...

    misliš da je intel kanta zato što si u zadnjih 6 mjeseci na djelu vidio barton 2500+ i san diego 3700+... sa ovakim izjavama te ne mogu uzet ozbiljno.
     
  8. Samir_Masinac

    Samir_Masinac Aktivista

    Men kod AMD-a smeta samo sto su na Ferrariju a Intel na BMW sauberu. To me ubija.
     
  9. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    A još AMD kupio ATI-a. Uh.
     
  10. Shenron

    Shenron Komšija

    Rec da je intel losh je glupo. ne drzi dzabe (ne znam koliko tocno, al valjda preko 75%) trzista procova i najveci je isporucitelj grafickih kartica.
    Ali ja ne bi kupio intel, ne zato jer je losh (spor) vec zato jer ga ne volim.
     
  11. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Grafičkih čipova, ne kartica.
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Uzeo bih ja Xeon MP masinu bez dvojbe pored bilo koje AMD mashine. Al' to je zasad egzotika, da ne napominjem da bi me ovdje u prodavnicama hardvera blijedo gledali kad bi to trazio. :mrgreen:
     
  13. ming

    ming Veteran foruma

    Iron, Xeon je samo multi procesor varijanta Pentium procova nista vanserijski. Naravno uskoro nam stizu Xeoni bazirani na Core2 arhitekturi. Nesta poput Opterona kod AMD-a.
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Znam da je Irwindale Xeon baziran na Pentium procovima, ali nisam siguran za Dempsey-a i Woodcrest-a. Mislim da nisu.
    Uglavnom sad im je Tulsa Xeon 7140M flagship model sa cca $2000 cijenom.
     
  15. Shenron

    Shenron Komšija

    moja greska :oops: