Siberia v2 sluske lijeva strana mrtva ?

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by rijads, Feb 2, 2014.

  1. rijads

    rijads Aktivista

    Imam slusalice Steelseries Siberia v2 white, koje sam redovno skoro svaki dan koristio skoro 3 godine.
    Sinoc normalno radile, evo sada ukljucio na youtube da pogledam nesto, lijeva strana se necuje, probao i preko mobitela (da nije nesto do pc-a) ali isto...
    Je li jos neko imao slicnog iskustva sa ovim, da se pozdravim sa njima i na nove da idem, ili ?
     
  2. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Prvo malo pokusaj promrdati kabal na ulazu u dzek i na ulazu u slusalice da vidis hoce li proraditi. To naravno mrdaj dok su ukljucene u komp/mobitel i dok ide muzika. Prije je da crko kabal nego driver u slusalicama. Ako bude kabal to ti moze zamjeniti svaki rtv mehanicar za sitnu lovu.
     
  3. Majesco

    Majesco Aktivista

    To je boljka svih SteelSeries slusalica, htjeo sam da uzmem sebi nove sluske 5HV2, citao sam nakon isteka garancije ode im lijeva strana, onda sam potrazio skuplje modele, ali i kod njih ista stvar 7H i kod Siberia V2.
    Citao sam da se zamjene svi kablovi u desnoj slusalici, navodno mikrofon koji se izvlaci, struze od kabal i prekine ga, probaj otvoriti desnu slusalicu pa pregledaj.
     
  4. rijads

    rijads Aktivista

    Probavao sam ga iscupati a ne samo mrdati, ali nista...
    Otvorio sam sluske, ali nemam pojma u sta gledam:
    [​IMG]
    Svi kablovi izgleda kao da su uredu povezani, ili su bar bili prije nego sam otvorio slusalice.