Silen Hunter 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by COOL G, Apr 21, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. COOL G

    COOL G Novi član

    Skinuo sam sa free zona pomocu grabit programa silenthunter 3, i kada sam otpakovo program, bio je nero burn image, kako cu otvoriti sliku da bude instal program, a ne mogu je mountat na demon tools.
     
  2. Kingpin

    Kingpin Aktivista

    burn image u neri burnig romu, naravno treba ti prazan cd\dvd. ne znam sto nemozesh u daemon toolsima mountati?
     
  3. 3125

    3125 Komšija

    Meni se vec par ljudi zalilo kako ne mogu mountati .nrg sliku preko daemona, a meni svaki put radi bez greske :? Neobicno
     
  4. Benq

    Benq Komšija

    Ako ces mountati .nrg preporucio bih ti da to odradis preko Alcohol 120% virtual drive-a ,meni sve preko njega ide i nikakvih problema.
     
  5. Bimmer

    Bimmer Novi član

    Open with Winrar. I fino otpakujes :)
     
  6. COOL G

    COOL G Novi član

    Otpakujem ja i stvori se nero image pokusam sa alkoholom i sa demonsima i ne moze.Mozda je do fajla, mozda greska. :( :( :(
     
  7. 3125

    3125 Komšija

    Ako si otpakovao nema greske. Probaj sa nero image drive
     
  8. COOL G

    COOL G Novi član

    Sta sa nero image drive, da stavim na cd.
     
  9. 3125

    3125 Komšija

    Pokrenes Nero start smart i sa strane odaberes nero image drive, pa kliknes enable pa mountas sliku
     
  10. Benq

    Benq Komšija

    ama idi na "burn image" u neri, i sprzi taj .nrg na cd naravno on ce ga sam automatski raspakovat,i onda samo pokreni s cd-a i to je sve...
     
  11. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ovdje ce neko dobiti bananu izgleda.
    @COOL G
    Jos jednu temu o piratima otvori i trazit cu od Enisa ban za tebe. Ja sam ti vec vise tema o piratima izbrisao, ali s tobom izgleda covjek ne moze lijepo.

    Ovo je vec sigurno peti put da cu ti reci da procitas pravila. :twisted:
     
Thread Status:
Not open for further replies.