Sky Star 2

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by maniac, Aug 4, 2006.

  1. maniac

    maniac Novi član

    Sigurno vas ima puno koji imate Sky Star kartice, moze li neko preporuciti dobar software za gledanje/snimanje programa koji moze kontrolirati i motor na anteni.
    I sta je sa ovim Sky DSL-om, znam da treba i alternativna konekcija u njega, ali kako tacno radi, i mozda imaju neki "tweak-ovi" oko placanja pristupa DSL-u.

    Hvala unaprijed onima koji zele pomoci.
     
  2. 3125

    3125 Komšija

    Probaj na bihnetovom forumu, tamo pola likova ima sky star
     
  3. ming

    ming Veteran foruma

    Prog DVB
     
  4. reni90

    reni90 Aktivista

    ja koristim prodvb iako svi govore da je dvbwiever najbolji
    ali nekako je meni taj komplikovAN
    iako ne bi bio kada bih se malo pozabavio s njime
    skydsl je internet putem satelita on se naravno i placda kao ostali samo kako sam shvatio nesto se pocebno mora na internet konektovati kada je download a posebno kada je upload potrebam
    ali najvjerovatnije grijesim
     
  5. Shenron

    Shenron Komšija

    ProgDVB (ne znam jel jos uvijek treba plugin za kontrolu motora)
    od SkyDSL-a odustani i svih ostalih oblika satelitskog interneta! Poslusaj sta ti kazem - koristio sam to i sranje je to sve (ne samo skyDSL vec i ostali)
     
  6. maniac

    maniac Novi član

    Ma i ja sam kontao da je sranje, ali cuo sam da se moze koristiti i bez pretplate na neki nacin, pa sam htio samo da probam kako ide.
    Znaci ProgDVB je bolji od DVBView, i ima plugin za kontrolu motora, hvala svima za pomoc.
     
  7. Shenron

    Shenron Komšija

    Mozes koristit free...al rijetko da ce nesto dobro naletit, ako i naleti neskine se do kraja.
     
  8. maniac

    maniac Novi član

    cuo sam o neke stvari o tome ali nista konkretno o tome kako koristiti taj free mode. Mozes li molim te objasniti kako to ide, koji software trebam itd.
     
  9. ednet

    ednet Aktivista

  10. reni90

    reni90 Aktivista

    ako imas vise pitanja
    uclani se na
    exyusat.com
    ili
    satelitskiforum.com
     
  11. maniac

    maniac Novi član

    OK. Thanks momci i djevojke.