1. elvedin89

    elvedin89 Aktivista

    upravo sam cito o SkyDSL i vidim netreba puno stvari za njega e sad mene interesuje dali to jos uvjek ima kod nas taj SKyDSL dali za to trebam imati ovaj obicni internet ili moraju biti oba posto sad koristim ovaj Broadband neki Wireless ADSL za koji 3 mjeseca istice mi ugovor pa da ga se rhjesim a i bezveze je prespor je kad god nazovem provajdera uvjek kaze da je do mog PC sto je net spor al siguran sam da nije jer nemoze i ostalim 100 ljudi biti do PC al nema to veze sad pa me sad interesuje tacno sta mi sve treba dje da nadjem te likove za taj SkyDSL dje se to nalazi kome placam i kako placam i dali ima veze sa mjestom u kojem gradu zivim ili nema.
     
  2. selvin

    selvin Moderator

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  3. elvedin89

    elvedin89 Aktivista

    tu sam bas i cito o tome znaci ako necu da imam upload samo da imam download nemoram imati dodadtni internet i ako ta firma neradi imali kakva druga.Hvala na pomoci
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  4. selvin

    selvin Moderator

    Moras imati upload svakako preko neke druge veze, ako koristis jednosmjerni sat.internet. Ne moze nista bez uploada :)
     
  5. elvedin89

    elvedin89 Aktivista

    znaci moram imati internet uz ovaj skydsl e sad gdje nadjem tu firmu za taj skydsl il sta je vec
     
  6. elvedin89

    elvedin89 Aktivista

    ili ako nemogne nista od ovog interneta biti dami kaze neko sta bi mogo bti problem na PC da koci internet kao sto moj provider kaze provider je ANEKS blic.net sta moze da koci net na PC da pogledam mozda i je do mog PC al sumnjam nemoze i kod drugi ljudi biti PC pokvaren il slicno
     
  7. selvin

    selvin Moderator

    Koristi edit kad hoces nesto da dodas.
    Uradis format, nabacis svjez sistem i ne moze biti nista do tvog kompa. Kakav ti je signal? Koji ti je paket?
     
  8. elvedin89

    elvedin89 Aktivista

    signal pojma nemam kakav je.A sistem svaki sedam dana dizem hehe preslo u naviku al i ja kazem njima da nije do PC pitam ih kako onda i kod drugi lose ide kazu neznamo mi signal je dobar oni tako kazu al haj im ga vjeruj ma samo seru kofol ufatili dobar signal izmedju kuce i drveta a vamo na drugoj strani dje ni drvceta nema nisu uspjeli naci cistina nemoze biti bolja a vamo dje ima to drvo i kuca uhvatili signal pa sumnjam na to a paket je 1024/160 jedino torrent sto vuce nekih 110kb/s kad skidam ovo ostalo sve oko 70 do 80 a trbalo bi biti oko 120 na youtube kad uzmem show video info nejde ni 500kb avg brzina krece se od 30kb pa ode do 1000 kb vecinom se drzi na nekih 300kb avg cak ni video od minut nemogu pogledati a mora moci sa tom brzinom sigurno da se pogleda cak i 9 min da nesteka do nekih 50MB velicine video.
     
  9. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Zar nemas tamo nikakvo rjesenje preko "zice" ?