"slupan" miš

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by NAILS, Apr 7, 2009.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma jaran mi udesio mis pa mu ja trazio da mi donese da vidim sto ne radi. Nebi bila velka steta da ga nije kupio prije par dana.. marke je acme ni manje ni vise :lol: (ovaj http://acme.mouse.computer-components.e ... ired_1.jpg samo je "kablovski")

    Rstaviko sam ga al sve na svom mjestu.. cag ga nije ni polomio.. nista mu ne fali samo ne daje znake zivota.. ne pali se nista i kad ga spojim na komp nista.. ne reaguje racunar. Dal se sta moze strest da odustanem il. .sta vec.. ploca je uredu.. bas je sve kako treba. Al jednostavno mrtav.
     
  2. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Odmah si morao odglumiti lokalnom majstora za racunare i tehnologiju i nisi mogao da odolis da otvoris? Nek ga nosi gdje je kupio i kaze "ne radi", i moli Boga da nisi kakvih tragova ostavio kad si otvarao.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    MA udesio ga je pa kontam da se nesto nije rastavilo.. da ga odnese rekli bi mu da je "fizički napad".

    Ma uzeo je on drugi vec.. nesto za prvu pomoc pa mu i nije bilo hitno.. al eto sad kad je otvoreno imas li kakvu ideju.
     
  4. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Sta znaci "udesio"? Nije valjda ko kad nane kazu "ja se ubila" umjesto "ja sam pala" :lol:
    Kod miseva nije neka velika nauka, koliko para toliko muzike - sljedeci put uzet kakvog logija ili microsofta za 15-20 KM i trajat ce bar godinu i po. Osim ako nije neki "heavy user" pa se izivljava na misu, ali takvim ne bih preporucio upotrebu tehnologije :mrgreen:

    Ono sto bi trebalo provjeriti je da nije neka komponenta sa PCB-a ispala i prave li sve zice sa USB-a kontakt.
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne znam detalje.. igrao nesto i udario ga. Ja sam kontao dase raspao al eto.. citav. Znam da nema puno politike oko pacova al eto. .ne znam sta mu je.. a zar ima log. ili MS za 15 km ? Ovaj je bio mislim 16KM.
     
  6. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Pa ima bar u Sarajevu, Logi U i S modeli.
     
  7. selvin

    selvin Moderator

    Cini mi se Logitech RX300 oko 20KM.
     
  8. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Da, 20 KM, vec duze vrijeme ga imam, super mis za te pare.
     
  9. selvin

    selvin Moderator

    I ja ga imam oko godinu, dobro sluzi, zato i preporucujem.