Sony I hate you

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by XTRage, Dec 1, 2007.

  1. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    399.99€ dade za Sony NV-U92T navigaciju i ni traga ni glasa nikakvoj multimediji :x

    Nadam se da sam u krivu i da postoji nacin...

    Ajde Bahamute spasi im obraz :mrgreen:

    btw karta BiH saka do bola, EU je OK.
     
  2. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    A majku mu:

     
  3. Loki

    Loki Komšija

    Eh brate ti kupio i sad istražuješ mogućnosti. :|
     
  4. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Jah zalosno, zurba sta ces, "poznati" brand i "EISA Best Product 2007-2008 award" :roll:

    Ali nema veze sad, ionako je to samo bonus.

    Mislim da bi moglo kad bi "ogolio" OS kao sto sam uradio rodjakovom MIO-u ali nigdje ni uputstva kako...
     
  5. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Evo instalirah Nero Mobile na njega ali nikako da ga pokrenem...
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    psp+ import gps receiver - mnogo bolja kombinacija a daleko jeftinije. fakat, kako da nisi provjerio specifikacije prije kupovine?
    uglavnom, nakon sto sam vidio da je Samsung pokupio nekoliko EISA nagrada, nisu mi vise kredibilni ko prije... :lol:
    nhf nemam ja sta njima spasavati obraz, jer imaju mnogo stvari koje ne bih tesko i na poklon primio (mp3 player, dvd player, pojacala, zvucnike, gps itd :mrgreen:). ne volim ih po svaku cijenu, vec samo proizvode u kojima su najbolji na trzistu...
     
  7. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ko bi ocekivao da nece imati...

    Ma dobro vazno mi je da radi ono zasto je i kupljena, a PSP je ipak komplikovanje, navigacija je navigacija (karte ukljucene, auto punjac, stalak sa "priljepkom"...) !

    Moze on to 100%, odmah pali navigiranje poslije dizanja OS-a, trebam ga natjerati da me slusa i pokrene Nero Mobile :D