Sony mp3 player u "mobile media"

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Tr4nX, Jul 20, 2008.

  1. Tr4nX

    Tr4nX Novi član

    Zna li neko koji se trenutno modeli mogu nabaviti u mobilmedia, i kako cijene stoje ?
    Ili gdje bi se drugu moglo nabaviti :D hitno mi je :) hvala unaprijed :D

    Treba mi kvaltetan mp3 player, i kolko sam cuo u to samo spadaju sonyevi i appleovi :D a posto apple centar nabija cijene preko mjere, trazim sony :D
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Odes i pogledas. Neko te slagao, pa ti nije spomenuo ni Creative, ni Iriver, ni Sandisk, ni Archos itd kao dobre proizvodjace mp3 playera. Da te preduhitrim, nemoj pitati gdje ih ima nabaviti...
     
  3. Tr4nX

    Tr4nX Novi član

    Gdje ih ima nabaviti ? LOL :D shalim se, samo mi je hitno trebala informacija i jos uvijek treba, trebam sutra ujtru kupiti cim se otvori radnja, imam rok do 10 sati ujtru da nabavim mp3 player ;D pa me zanimalo koje modele imaju i kolko kostaju :p
     
  4. Tr4nX

    Tr4nX Novi član

    Kupio sam :X vjerujem da ce biti zadovoljna poklonom Sony NWZ-A818SLV :D
     
  5. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    imali ko kakav alternativni program za prebacivanje mp3 fajlova na ove sony plejere ?
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Mislim da se program zove "mp3 file manager", ali ti trebaju neki sonyjevi driveri i eventualno hackovi. Odavno nisam u toku toga...