1. Ghostbusters

    Ghostbusters Aktivista

    E pozz ponovo :)
    Posto je jos razmatranje oko kupovine LCD-a imam jos i zeninu zelju da uzmem foto aparat i kameru kakvu , e sad sam vidio u mobil mediji Digitalnu kameru SONY DCR-SR35 koja kosta 899 km i Digitalni fotoaparat DSC-W130B koji kosta 408 km sad mi je pod hitno potrebno vase misljenje i dali ove dvije stvari valjaju , mislim ono kako su se pokazale i kakav je snimak ove kamere posto ona im 0,8 Mpix.
    :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006
     
  2. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Što se tiče foto-aparata, imaš temu u najnovijem INFO-u (Digitalni fotoaparati). Znači, Canon IXUS 80IS (569KM, NTCHS) ili DSC-W130S (408KM, IT Computers)
     
  3. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Radje bi pare zapalio nego ih dao ITC-u. Sto se tice fotica, uzmi nekog Canona A5xx.
     
  4. Ghostbusters

    Ghostbusters Aktivista

    A sta je sa kamerom ??? Nista mi ne odgovarate :D a ja cekam ................
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ako ces biti pazljiv s kamerom, onda mozes uzeti neki Sony/Panasonic/JVC miniDVD kamkorder. Ako ces nesto robusnije, onda MiniDV ili HDD.
     
  6. salecar

    salecar Novi član

    Sta mislite o digitalcu DSC W170 by Sony ? Planiram ga kupit, cini se kao da nije los.
     
  7. dejson

    dejson Aktivista

    Imao sam sony a sada imam panasonic. Naravno ovisi o tome za sta ti treba.
    Da li zelis da ti snima direktno na DVD ( meni je to bezveze ) ili zelis klasicne miniDV kasetice ( meni je to super ).
    U svakom slucaju moja preporuka bi bila neka od verzija SONY DCR HC27 ili DCR HC 30. Kazem da preferiram SONY ali sam kupio PANASONIC. Naletila mi jeftino kamera PANASONIC ( tri puta manja cijena nego u radnji, model iz marta ove godine, ima opciju webcam-a, sd karticu za fotke i jos sijaset stvarcica.
     
  8. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  9. dejson

    dejson Aktivista

    Ma ja ovo E znaci da je za Evropu ja mislim. Extra kamkorder.
     
  10. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Da, jer sve je isto kao i kod HC73.