SonyEricsson V630i

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by maniac, Oct 1, 2007.

  1. maniac

    maniac Novi član

    Zna li neko koliki je problem dekodiranje ovog telefona ?
    Meni su rekli da ce kostati 100KM i da moram cekati 2-3 dana. Pa mi to sumnjivo nekako, mozda nije samo flashovanje mozda moraju i otvarati telefon pa nesto mijenjati ?
    Evo detalja:

    SonyEricsson V630i
    type: AAD 3022042-BV AN CB5 07W21
    sn: CB5A0BYX09
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ako je dekodiranje nalik onome na Motoroli L7 onda moraju otvarati telefon, zalemiti neke spojeve na plocici i onda dekodirati. U svakom slucaju ne bi trebalo biti skuplje od 50KM...
     
  3. maniac

    maniac Novi član

    Kad sam prvi put otiso u servis rekli su mi da ce kostati oko 40-50 KM, a onda kad sam odnio telefon kazu mi da ce im trebati 2-3 dana i da ce kostati 100 KM, neka novija verzija telefona.
    Ali opet, 100 KM za dekodiranje je previse...
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ne daj vise od 50, pa makar ti i stajao neiskoristen...
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    v630 je jako lep ali i prosecan mobitel.. proceduraflesovanja je kao i kod k750 i slicnim mobitelima, obicno dekodiranje ne sme prelaziti preko 20km.. cak mozdam ozes naci na netu flesovanje v630... ali 50 KM ????????? :shock: :shock: ..koga oni prave budalo..
    a za 100 km se pravim da nisam cuo.. sramota, koda smo plemena.. pa stabi bilo za p990, m600, k850, ccc sramota.. nego bice da je to da oni salju nekom drugom mob, pa onda moraju imat zarade, sad, zavisi koliko taj neko trazi..