Sound Blaster SB0460

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by NAILS, Sep 15, 2015.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    I ja imam X-Fi i imam probleme u Windows 10, kod mene je drugacije, nemam zvuka na zadnjem lijevom zvucniku. Plus sam se napatio da instaliram drivere, tek treci ili cetvrti put je proslo. Cak i dva puta BSOD imao zbog jebene zvucne. Razmisljam da je prodam ako CL ili MS ne rijese problem.

    Creative Labs je firma sa valjda najgorim driverima ikad, ni na Win XP, ni na Win 7 ni na 8.1 nisu kako treba.

    BTW tu poruku sto imas sam i ja imao, ali ne znam sad u kojem trenutku. Mislim da je bila kad sam imao driver instaliran, a htio da pokrenem software od zvucne.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Mozes li nabaciti link koji su ti to driveri prosli ?

    ..i kakva su ti iskustva bila sa win8/8.1 ? Vratio bih se ja na 8.1 ako bi radila.
     
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Prosli su oni official na njihovoj support stranici, a na Win 8.1 je radilo ok, samo se kao i na Win 7 znalo desit da nekad moram disable/enable zvucne u device manageru jer nekad jednostavno ne bude zvuka. Ali prilicno rijetko, tek svakih par mjeseci. :)