spajanje 4 videa u 1 u sinhronizmu???

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by Hamdija.23, Dec 5, 2011.

  1. Hamdija.23

    Hamdija.23 Novi član

    :?: pozzz ovako imam 4 videa jedan je gitara, jedan harmonika i drugi glas jedan, klaviotur i jedan prvi glas..
    ono sto me zanima kako da spojim ova 4 videa u 1 nesto tipa da bude kao spot, da su sva 4 videa u 1 i da se po nekom random efektu uklope, bitno je da sva 4 idu u isto vrijeme i da se postave u sinhronizam po pitanju zvuka..
     
  2. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Jel svaki instrument snimljen posebno, ili se na snimcima cuju i ostali? Ako su svi snimani posebno, izvuci zvuk sa sva 4 videa, spojiti zvuk sa odgovarajucim alatom (imas ih milion, od abletona pa nadalje). Video izmontirati posebno s odgovarajucim alatom, i onda na to zalijepiti zvuk. Ne preporucujem ti nista konkretno od alata zbog toga sto ni sa jednim nisam nesto iskusan, ali u osnovi to je to. Sad ovisno od kvaliteta snimaka kojim raspolazes, i tvojih zahtjeva po pitanju kvaliteta rezultata, mozda bi pametnije bilo da to prepustis profesionalcu, jer tu treba i vremena i znanja da se uradi kako treba.
     
  3. Hamdija.23

    Hamdija.23 Novi član

  4. dmr

    dmr Veteran foruma

    probaj ovo

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    U slucaju da ti treba samo rezanje tih klipova pa miksanje njihovog redostljeda, mozes probati VideoPad ..video editor. Free je i ja sam ga do sada koristio za jednu montazu. Znaci onaj osnovni princip kao windows movie maker samo mi je ovaj stabilniji i fluidnije ide. Ima i nekih efekata ali se nisam zezao oko toga.