Spajanje 42x10y sa 4850 preko DVI to HDMI adapterom /problem

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Juka, Dec 16, 2009.

  1. Juka

    Juka Komšija

    Dakle, desava se to da ne mogu istovremeno biti upaljena oba display-a, znaci samo kad odaberem jedan onda pc radi,
    [​IMG]
    ali ako hocu da kloniram sadrzaj na oba display-a il mi izbaci bs sa error codom 124 ili se PC samo zaledi, pa ga moram nasilno gasit...
    Koristim zadnje 9-11 catalyst drivere, na Win7 Ultimate 64bit.
    HD4850 sa DVI to HDMI adapterom i HDMI kabal, koji savrseno radi i na xbox-u!
    Znaci nije do kabla jer radi isto kao i single display solucija na TVu!!!
    Ako ima jos iko da sa istom kartom nema problema prilikom klonioranja sadrzaja na 2 display-a nek me uputi kako da rijesim isti,
    Nisam doduse cackao puno u ccc, ali sta god da odaberem da istovremeno rade oba, pc se pereda i pali se nanovo,
    Stim da sam nakon svega pustio da odvrti 3dmark vantage, koji je jedno 5x uzastopno sa prilicno istim rezultima zavrsio!

    Do cega li je ???
     
  2. JVC

    JVC Overclocker

    Probaj neki stariji driver kod mene sve te opcije rade bez greske, ali za svaki slucaj stavi stariju verziju i vidi sta se dogadja.
     
  3. Juka

    Juka Komšija

    E vidis sa starijim driverima nisam probao, probam pa javim...
    JVC, koje drivere koristis, i jeli kod tebe 4850???
     
  4. Juka

    Juka Komšija

    Problem solved ciscenjem drivera i ponovnom instalacijom istih tj 9-11 catalyst drivera, evo funkcionise bas kako sam i htio :wink:
     
  5. JVC

    JVC Overclocker

    Eto vidis dizes frku bez veze. :mrgreen:
     
  6. Juka

    Juka Komšija

    Ma znao sam da nije do Hardwarea, al eto ima vazda ljudi od pomoci kao sto si ti, pa se problem u jednom postu rijesi, Hvala :wink:
     
  7. JVC

    JVC Overclocker

    Nema rke zato smo tu. :smt006