Spajanje nadzorne kamare na graficku karticu

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by Torzioni, Aug 19, 2012.

  1. Torzioni

    Torzioni Novi član

    E pozz opet
    Otvorio sam temu jer nisam nasao nista slicno
    Naime, kao sto sam na prethodnoj temi rekao, moja ploca ne podrzava tv kartice, a treba mi onaj zuti VIDEO IN ulaz jer nadzorne kamere se spajaju preko njega
    Sad me zanima, da li postoji mogucnost da nadzornu kameru spojim na graficku karticu umjesto u tv kartu, jer znam da se moze kupiti ono kablo, prelaz iz video in ulaza u onaj crni VIDEO out/in ulaz sto ga ima skoro svaka graficka danas, kao sto i moja ima VGA, dvi i taj crni video in/out....s tim naravno da ostane monitor ukljucen u plavi VGA, da ga koristim...
    Moja graficka je Nvidia 6800 gs AGP
    Hvala unaprijed!!
     
  2. h2o

    h2o Aktivista

    Koliko me sjecanje sluzi, nekad davno su Nvidia kartice imale ulazni signal. Sada, a i ta tvoja, imaju samo izlaz, a u tvom slucaju je S-Video.

    Da se rjesis problema i mozganja kako sta, najbolje ti je da kupis nesto ovako http://dx.com/p/easycap-4-channel-4-inp ... ngle-11127.
     
  3. Torzioni

    Torzioni Novi član

    Eeee bravo prijatelju, bas ti hvala, nisam ni znao da imao ovako nesto...!Ovo mi bas treba!!
    Jos s ovim je lakse,a preko graficke bi morao se dodatno znojiti i oko sofwtera ...!