Splinter Cell : Chaos Theroy

Discussion in 'Računari i komponente' started by sgtPepper, Feb 16, 2006.

  1. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Ima li nekog ovu igru (original), a može i da nije, samo da ne bude pod sfc zaštitom. Da li igra koristi Unreal II engine, kao i Pandora Tomorow.

    P.S. Prednost ima original .
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ako je original, naravno da ce biti sa starforce zastitom, ali u tom slucaju ne trebas da se brines.
     
  3. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    nisi me dobro shvatio, odnosno ja se nisam dobro izrazio .
    CD/DVD sa klasičnom instalacijom , pa i klasičnim crackom, a ne ovo preko daemon tools, star force nightmera ...Ponude ostavite.
     
  4. Bimbrlok

    Bimbrlok Aktivista

    Ovu igru neces naci sa klasicnim crackom ako mozes da se peglas sa Starforce zastitom ja ti je mogu presnimiti a imam i orginal ali koji trenutno nije kod mene nego je kod jarana na prekucavanju tako da nemas puno izbora baci se u proucavanje razbijanja zastite starforce i onda kad to skontas sve uzivaj u igri
     
  5. 3125

    3125 Komšija

    Za starforce se jos ne moze napraviti "pravi" (ovo je diskutabilan pojam) crack. Što se originala i pirata tice oba ce ti instalirati starforce i to ne mozes izbjeci (mozes ga ti ukloniti ali ti se igra nece moci pokrenuti :D ). Naim zabiljezeni su slucajevi da starforce (koji je ustvari vrsta drivera koji se instalirara na ATAPI uređaje) nanosi štetu i kad se instalira sa originalnih igara :( Klikni mi na sliku u sigu da se pridruzis bojkotu protiv starforce-a!
     
  6. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Eto, ako možeš kada ti taj jaran prekuca igru, da prodas SC: Chaos Theory (max. 30 KM)
    Zna li neko gdje mogu naći original igru ?
    Probao sam u Gameland-u, ali nema.
     
  7. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Jesi li ti imao nekih problema sa tim star force driverima koji se instaliraju na ATAPI uređaje. Meni je tako otišo i DVD i CD-RW.
     
  8. 3125

    3125 Komšija

    Heh dosad nisam. Bas kontam koliki sam sretnik. Ljudi uzmu original i ode im citac od prve, a ja sve igre koje izlaze na starforcu pokrecem dosad bez problema.
     
  9. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    valjda imaš sreće. Ovo me je naučilo da od sada uzimam samo originale, jer ipak treba poštovati rad ljudi koji su proveli mjeseci i mjesece programirajući i dizajnirajući neku igru, a ja sav njihov rad uzmem za 2 KM. Nije pošteno i nisam ljut što su mi otišli optički drajvovi, jer cijena štete nije ni približna koliko bih trebao platiti za broj dosad odigranih igara.
     
  10. 3125

    3125 Komšija

    Mudro zboris, sine Mitre :D Ali opet mislim da nije sve ni u sreci
     
  11. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    da li si ti uzimao original igre sa sfc zaštitom ili su to bili pirati, pa poslije crack.
     
  12. 3125

    3125 Komšija

    Pirati
     
  13. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Da li je bio pirat s crackom ?
     
  14. 3125

    3125 Komšija

    Ne za sf nema crack
     
  15. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    pa da li si vadio kablove ?
     
  16. 3125

    3125 Komšija

    NE :D Svaka se igra moze pokrenuti ali nema univerzalnog recepta
     
  17. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    da li si to radio pomoću star force nightmare-a ?
     
  18. 3125

    3125 Komšija

    Mozes li postaviti malo vise pitanja u jednom postu ovo se fakat oteze :D

    Jesam koristio sam sfnightmare
     
  19. 3125

    3125 Komšija

    To je da ti izbrise SF driver sa ATAPI uređaja. imam i ja
     
  20. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    da li je procedura komplikovana kada se ti star force driveri otklanjaju ?