Sta najvise ocekujete u 2008 godini!?!?!?

Discussion in 'Igre i konzole' started by DarkRex, Jan 25, 2008.

  1. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Eto sad raja zna ko ima najzajebaniji nick underground. :D
     
  2. monK

    monK Komšija

    Ja mislim da je vrijeme da otvorite ultimate freestyle/flame/battle/cypher thread, bez cenzure...da može svak' (uključujući i mene) reč' što mu je na srcetu i dupetu...

    Al' da bude onak' kulturno, stilizirano...Sa metaforama, sinegdohama, aliteracijama, rimama, itd.
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    http://en.wikipedia.org/wiki/Heavy_Rain
    Kupite PS3, pustite se ciganije. (vec vidim topice na forumima "ima li MGS4 za PC" ) :lol:
    Fakat je bezze ljudi cekati emulatore 7 godina starih konzola, pogotovo GC-a sad kad Wii pusta sve zivo. Kudos za FF10 i 12 jedino.

    OT: ako cemo inkriminirati raju, onda to treba raditi podlo, gnusno i iza ledja. Necemo fino i suptilno... :lol:
     
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ma ja cekam PS2 za 99$ :D Samo jos iole bolji tv uzet i vozi...igara na pregrst, da je bar nac vremena.
     
  5. GW

    GW Moderator

    Dobro si me podsjetio. Ali onaj naslov mi se ne sviđa. Previše me podsjeća na "Chubby rain"
    hint:[​IMG]
    edit:
    A evo pogledah i onaj video. Ne mogu vjerovati kako retardirano izgleda Mery dok govori. :shock:
     
  6. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    mora izgledati retardirano, kada je demo pokrenut sa "non-final PlayStation 3 console development kit" :)
    Fahrenheit je bio odlican, ovo ce biti jos bolje ;)

    jos samo da je nabaciti novu grafu do jeseni...