Sta znaci ovo u Device manageru?

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by Vedo, Jun 6, 2007.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Evo instalirao WinXP 64bit SP1 i sve super fercera, medutim u Device Manageru ima ova jedna iconica za koju ne mogu ni jedne drivere da instaliram. Zna li ko o cemu se ovdje radi?
    [​IMG]
     
  2. Qler

    Qler Veteran foruma

    to ti se kod 32bit nalazi na cd-u od maticne ploce.. trebalo bi da ti ploca ima drivere za 64bit i da su driveri na cd-u... skini sve drivere sa neta pa opleti jedan jeste :D
     
  3. ming

    ming Veteran foruma

    Vista...

    Nabaci nove drajvere i nestat ce (imao taj problem).
     
  4. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ne nabacuj taj driver ako si na visti. Detalji na PM.
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    Nije Vista vec XP 64 bit SP1 :roll:

    PS: ako to nizasta ne sluzi onda se necu ni peglat da ga instaliram, hvala svima, pogotovo Dog-u :wink:
     
  6. ming

    ming Veteran foruma

    To je IDE drajver, instalirani su ti windoza. Kada nabacis od maticne nestat ce ikonica i vjerovatno ces dobiti onu RAID opciju.
     
  7. shock

    shock Aktivista

    Imao sam isti problem i rješio ga tako što sam sa Intelovog sajta skinuo Intel chipset software installation utility i problem je nestao. To ti je to. Pročitaćeš o tome na njihovim stranicama.
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    habem li ti misha, ev instalirao to i sad mi u Device Manageru pored DVD roma uzvicnik i u My Computeru mi dvd-a nema :(

    Kako popravit ovo, u pitanju je LG DVD-RW?
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    evo formatirao opet, hebat ga :)