Stari mobiteli

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by senad_986, Aug 2, 2014.

  1. senad_986

    senad_986 Komšija

    Potrebno mi je desetak starih ispravnih i funkcionalnih mobitela. Ima li neko da poklanja ili prodaje?
    Fulio sam podforum. Molim admina da obrise. :)
     
  2. GV

    GV Komšija

    LG Cookie i Motorola W375 +punjači, slušalice i usb kablovi, ne znam koliko baterija drži (vjerovatno ne dugo). Daj cenera i nosi
     
  3. Pionir

    Pionir Overclocker

    U Njemacoj je neki model Nokia (zaboravio sam koji) kostao 70 Eura, kod nas se mogao naci po 10-20 KM...

    treba malo ovu temu istraziti i prelistati ebay sta je sada trazeno od starih mobitela :wink:
     
  4. senad_986

    senad_986 Komšija

    Ne namjeravam ih prodavati dalje. Nebitno mi je koji je model u pitanju i koliko je star, vec samo da je u ispravnom stanju, da moze dan izdrzati baterija, tj. da se moze dnevno 3-4 sata razgovora obaviti.
     
  5. anel007

    anel007 Komšija

    mislis na 1100, kad je prije koju godinu moglo se s njima nesto izmajmunisati oko novca i banaka ako me sjecanje dobro sluzi, kako im je tad cijena skakala do nebesa ali samo za odredjene verzije haman :smt003
     
  6. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Vidjao sam po Hol stari modeli po 100 . Ljudi traze bateriju i pouzdanost , mada najvise radi baterije . Kod mene stari u kamionu 3 old skul modela ima . Kaze nikad ne znas kad sve moze otkazat :mrgreen:
     
  7. Pionir

    Pionir Overclocker

    Nije 1100, neki jos stariji model.

    Ima malu antenicu i izgleda kao danasnji bezicni telefoni, zaslon je smijesan na danasnjem vremenu, a baterija traje danima...

    Ovako nesto :
    [​IMG]
     
  8. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Siemens je imao takvih tonu,tako ih pamtim :D
     
  9. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Mislim da se ta nokia kreće poprilično visoko s obzirom da su neki hackovi omogućavali "prisluškivanje".
     
  10. Pionir

    Pionir Overclocker

    Finih je i 70-100 Eura, a i bez njih me neko prisluskuje :D :smt005
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Zanimljivo je kako je 1100 dostizala visoku cijenu jer je bila pogodna za hakove, navodno za skidanje bankovnih kodova. A kada podjes traziti ko je gdje sta uradio i kakao hak radi. Krompir 0. Samo se preprodavala dok je nokia odradila ponovno testiranje i nije nasla nista.

    Ne kazem da nije moguce samo ima dosta šuplje.