svašta

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by Dzigi, Mar 26, 2007.

  1. Dzigi

    Dzigi Novi član

    Dobri moji ljudi, naletih danas na stvarno čudan problem koji ne znam riješiti, pa bih zamolio za pomoć.

    Radi se o tome da nakon određenog vremena počne kasniti tastatura i miš, to jest kad nešto otipkam prođe i po jedna minuta, čak i više prije nego se pokaže na ekranu, isto tako važi i za svaku akciju sa mišom...
    Desilo se sasvim iznenada, jedino se mogu sjetiti pokretanja nekakvog cracka koji je prijavljivao nekakav error taman prije nego se počelo dešavati, samo ne znam kakve bi to veze moglo imati.
    Dakle radi nekih 5-10 minuta normalno (treći put pišem ovaj post) i onda se problem počne dešavati, a ako uđem u neku igru ili pustim film onda se odmah desi. Ništa ne pomaže osim manualnog restarta. Šta bi moglo biti i kako riješiti? Pretpostavljam da je nešto do hardvera samo nemam ideje šta bi moglo biti...

    Hvala svima.

    EDIT: Zaboravih napomenuti da windows tipka i alt+ctrl+del uvijek rade normalno, to je jedino što radi... i CPU usage je normalan, dakle uglavnom 1-30% što znači da nije do CPU-a... valjda...
     
  2. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    probaj reinstalirati windows, mozda sve bude onda ok
     
  3. Sale

    Sale Aktivista

    probaj scanirati Hdd, instaliraj nod 32 i pokusaj unistit gamad ili neki drugi dobar AV program :wink:
     
  4. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Moguce da si povukao kakvog trojanca sa tim crackom.
     
  5. Dzigi

    Dzigi Novi član

    E ovako, imam instaliran norton internet security 2007, licenciran i sa najnovijim update-om i nije mi našao nikakvih virusa ni trojanaca. Ne gine mi "format C:"... samo se nadam da će to popraviti stvari.
     
  6. dj_vux

    dj_vux Aktivista

    Jednostavnije ti je da probas neku live CD distribuciju Linux-a i vidis radi li sve kako treba, puno je jednostavnije nego formatiranje.
     
  7. Dzigi

    Dzigi Novi član

    Evo, napokon, poslije dva čitava dana za*ebavanja, formatiranja, kupovanja novog RAM-a i psovanja svega što mi je palo na pamet, skontao sam da je problem upravo u norton internet security 2007 i opciji "Auto-Protect". Nikad više nikakav norton neće na moj comp!!!
     
  8. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    Pa poznata je cinjenica da je norton jedan od losiji antivirusa, nod 32 instaliraj i to je to