Symbian software gdje naci

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by pac, Oct 18, 2005.

  1. pac

    pac Komšija

    gdje mogu naci svakakvih gluposti za 6600 naravno sve carck-ovane verzije
     
  2. Guest

    Guest Guest

    http://www.imserba.com 8) ovo ti je najbolji sajt ima najvise aplikacija samo se moras registrovat naravno free :lol:


    potrazi u google download aps for SYMBIAN (nemoj pisat koji ti je telefon)
     
  3. postal dude

    postal dude Aktivista

    kud nemozes prvo uzme postavi temu umjesto da malo razgledas po googletu oj,upisi 6600 u google ispadne ti 20,800,000 rezultata zato nemojte vise vako glupih tema.
    upisi applications for 6600 i imas 2 miliona stranica....
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    e-mule i skidaj koliko ti je volja - ionako su symbian aplikacije male. @postal dude - ...razgledas po googletu - hahahahaha svaka cast pravo se nasmijah. :wink:
     
  5. Guest

    Guest Guest

    Znatel koliko je tesko nace dobre FREE aplikacije na google pola stranica dadne nesto o Simbianu a ne za download.........
     
  6. pac

    pac Komšija

    postal nevjerujem da si ikad trazio symbina software na netu a pogotovo na googlu, imas da razgledas koliko ti bog hoce,sve sam ja to proso i svugdje trazi kazu i bearshare davno pregledo, a meni se cini da vi ovdje samo komentarisete i dodajete svoje maslo umjesto raji da pomognete,niste bezveze admin!!!!!
     
  7. Qler

    Qler Veteran foruma

    ja imam pun CD aplikacija za S60, sve sam nasao preko googleta :D


    tj. on me uputio na imserba.com, theunlocker.co.uk, symbiantheme.com, terracro.com (sad nesto i ne valja), phone.co.yu, zedge.net...
     
  8. Qler

    Qler Veteran foruma

    vidi ovdje i ovdje

    mislim da ces naci dovoljan broj linkova....
     
  9. Guest

    Guest Guest

    Imserba je zakon najjaca je sto se tice toga sve sam te sajtove pregledo jedno vrijeme je bilo i ono http://www.my7650.com p aje se i tu moglo nac dobrih stvari (iako je za 7650 moze na sve S60 telefone) a kasnije se taj sajt promjenio upravo za 6600
     
  10. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    http://www.iphone-forum.org

    To ja koristim, skinuo sam sebi smartmovie i an 6630 gledam Transporter 2( u dijelovima naravno), spotove...kao da imam prenosivi video player. btw. u VIDI-ju je PSP u testu između maloprije spomenutih playera odnio best buy i grand prix. To je prava stvra iako je on prvenstvno namijenjen za igranje, ali Sony je Sony :)
     
  11. Qler

    Qler Veteran foruma

    ee, sto BT nece da mi prebaci velike fajlove, npr divx, oko 80MB?

    imam 256MB karticu.

    i usput, da pitam, zna li ko gdje ima kupiti memory karticu za tu 6630, ona MMC RS DV
     
  12. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Probaj kovertovati sa smartvideom(smanji na oko 8mb) i konvertuješ u avi. Tako sada ljudi gledaju filmove. Izrežu na dijelove i uživaju. A da vidiš najavnu špicu na 6630....stroj i zvuk i kvaliteta snimka :D
     
  13. Qler

    Qler Veteran foruma

    ma ima mi haver tu 6630, i ja je planiram uzeti, samo dok otplatim fax :)

    imam smartmovie converter, kada konvertujem film bude nekih 80MB, ali ne mogu da ga prebacim na mob, a sa pc suit.om on mi ga nanovo konvertuje u 3gp jeb ga on!
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    imas nokia multimedia converter koji ti sve radi direktno u .3gp. a u pc suiteu mozes iskljuciti sve vidove konverzije tako da nije problem.
     
  15. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Imaš već kovertovane filmove u dijelovim na gore navedenom forumu :wink: .