1. Spider

    Spider Aktivista

    Ma plejka mi je uvijek bila najomiljenija...

    Najvise sam vremena proveo na njoj...naravno ne kazem da mi se ne svidja xbox ili recimo gamecube ali plejku tesko da ce neka druga konzola "nadmasiti"....

    Samo sto sam u zadnje vrijeme prestao citati casopise izmedju rata PS XBOX GAMECUBE...u zadnjim brojevima hrvatskog casopisa gameplay-a(nekadasnjeg psx-a) plejka ih je derala :smt003

    Iron:Na slijedecoj skupstini zastupnickog vijeca u zenevi reci svoje misljenje enisu (ne boj se,ne jede :D)....i sigurno ce biti "PRIHVACEN" :wink:
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    Uhh citao gameplay.... ocajan casopis.
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    jasta. na sta je spao dobri stari psx casopis. recimo igra Jak3 po njima ima sve onako osrednje, ko jedino grafika je malo vadi, a igra izgleda bolje od 80% Xbox igara zadnje generacije. citav svijet se slozio da je tehnicki mozda najsavrsenija igra za PS2, a njima onako...
     
  4. Spider

    Spider Aktivista

    Ne rece mi hoces li poslusati moj savjet gvozdeni :D ...

    PSX sam poceo da citam negdje od 10 broja,ali sam od frenda pozajmio stare brojeve i procitao...bio mi je pravo zanimljiv!!


    Citao sam i gameplay do 20 broja da bi kasnije prestao...Ali sve u svemu casopis je po meni dobar ;)
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    imam sve psx brojeve od prvog do zadnjeg, ali gameplay je jednostavno shtur i premal za multiplatformski casopis. a postoje i ign.com i gamespot.com za dzaba.
    a vidjecu sa Enisom za prijedlog.
     
  6. Spider

    Spider Aktivista

    I nemoj da se bojis,nista ne boli :D ...
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    drzim te za rijec. :mrgreen:
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  9. Sleeper

    Sleeper Komšija

    nisi jedini!!!!I like,I like!!!!!! :wink:
     
  10. Dr.Overclock

    Dr.Overclock Aktivista

    ovaj mi prvi pikčer izgleda nešto ko Need for Speed Underground 3 :lol:
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    prije bih rekao Hot Pursuit 3 ili 4 :mrgreen:
     
  12. ming

    ming Veteran foruma

    EH ah UH oh :arrow:
     
  13. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    ovo ne novi koncept NFS
    i davno je ova slika objavljena (sledeca NFS igra)
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ma vidjao sam ovu sliku samo po casopisima, ali tek je nedavno nadjoh na netu. ako ispune obecanja da ce PS3 imati 1 Teraflops matematicke snage (najslabiji super kompjuter na svijetu ima oko 850 GFlops-a), onda ove slike nisu nista sta se moze ocekivati. kad su jednom prilikom pitali Kena Kutaragija (boss Sony Computer Entertainmenta i kreator oba PlayStationa) nesto u vezi PS3 covjek je rekao - "It's about games and entertainment, but not as we know it" :smt001
     
  15. syss

    syss Veteran foruma

    moram i ja priznat prestrašno... dao drugaru link dok smo spikali prek icq-a i on meni pa auto ko i svaki drugi, samo što nije dobro pročitao moju poruku da se o igri radi, onda smo se čudili zajedno :D