TL-WR740n v.2 brickovan ili ne?

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by SpookyMoO, Feb 22, 2015.

  1. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ovako.Ruter odavno na ddwrt-u,sve bilo ok i hajde rekoh da update uradim,medjutim kada sam flash radio, zaboravim da sklonim kvacicu sa one opcije prije flasha "reboot to factory defaults" , a znam da se to ne smije raditi kad se mijenja verzija ddwrt-a na noviju,nego se samo ostave postavke bez vracanja na fabricke kod flasha.I nakon flasha pise sve proslo ok,normala pristupim ruteru i krenuo da promjenim default username i pass i nakon spasavanja krece problem.
    Nema vise pristupa ruteru nikako.Probao sam 30/30/30 reset ali ne pomaze.Kada ustekam mrezni kabal,upali se lampica od lana na ruteru,gori normalno i ona od wifi,powera i onaj katancic lampica.Wifi rutera detektujem, ali ne mogu da se konektujem bilo sa mob ili tableta.Sa racunara uspijem na wifi ali naravno opet nemam pristupa ruteru.
    Moje pitanje je dakle,da li je ovo brick uopste i ima li spasa ruteru ili da bacam u kantu?
     
  2. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Misteriozno je proradio nakon x brojeva hard reseta.Imam pristup,to je bitno.Moze lock!