To be , or not to be?

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by abasi, Sep 18, 2003.

  1. abasi

    abasi Aktivista

    E Inzinjer bas mi je drago sto si sastavio taj komp. :D

    Ali ovo dolje sto te "jebe" oko 3dmarka pa do igrica neznam sto je i vjeruj mi znam kako se sada osjecas :cry: :cry:

    I znaj da cu sve ljude koje se imalo razumiju oko kompjutera pitati sta bi moglo da bude to sto te jebe, evo sada printam tvoj tekst pa ga svima nosim da vide i ja cu ti reci sto oni meni budu rekli.


    A ovo sto si napisao nema smisla:
    "nisam mogao biti usporedo sa tehnikom ,našao sam svoj mir."

    Evo i mene jebe ova graficka ali zivi se skidam stalno nesta novo sto mi kazu i trpim ali do kada ? :cry:

    I nemoj se SKIKIRATI jer cemo ovo rijesiti !
     
  2. Inzinjer

    Inzinjer Aktivista

    Hvala.

    Hvala Tepsija na razumjevanju i što se trudiš da pomogneš.Ne znam do čega je , samo molim BOga da je u pitanju softverki problem a ne hardwerski jer ipak pokrenem te testove i igrice.

    Valjda će se naći rješenje.
     
  3. Spider

    Spider Aktivista

    Jaro znam kako se osjecas :( :( ali slusaj ovo sve ce to biti i proci znaj da hoce ba.Imali smo mi svi nekih problema uglavnom prevazisli smo ih nemoj samo da mi se sikiras ok :wink: .Grickaj olovku radi nesta samo nemoj samoubistvo :wink: .
     
  4. Vodeni_zeko

    Vodeni_zeko Novi član

    Uobicajene stvari su problemi s drivere ili grijanjem.Posto si probo drivere ako ti je uz CD doso kakava soft koji monitorise plocu probaj s njim kako ti se krecu temperature(procesor, MB, GPU,..).Ako ne onda skines nes s neta :wink:
    Za AGP ti je to normalno.