tom's hardware

Discussion in 'Generalna diskusija' started by syss, Dec 22, 2007.

  1. syss

    syss Veteran foruma

    evo koliko pljujemo po tom jadnom tom hardveru, pa da kažemo i riječ-dvije o njima:

    http://www.tomshardware.com/2007/12/21/ ... ce_system/

    znači lol se već može vidjeti iz samog linka.

    matična naravno asus pošto je više smiješno uopće uzimati neki drugi brand uopće - lol
    kuler zalman - lol god bless america (to valjda samo tamo kupuju)
    vga gigabyte ista priča kao i asus... kada nema asus mbo da hvale, onda hvale trešinu gigabyte ili u ovom slučaju sigurno najdugvječnija 3850 koju je čovječanstvo vidlo - lol

    eto, hvala na pažnji :smt002
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    (da ne bude da opet kakim po nekom idemo malo low profile)

    Ima jedan sajt sa naseg govornog podrucja, necu govoriti ime. Uglavnom pogledati MSI bannere i kolicinu superlativa o MSI-ju na doticnom sajtu.
     
  3. syss

    syss Veteran foruma

    šta benchmark? :D

    ako je, onda sam partibrejker... makar sam tamo zadnji put bio prije pol godine valjda.
     
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    MSI i Coolermaster, pa i Gigabyte. Koliko ih samo velicaju, to nije normalno... :lol:
     
  5. ming

    ming Veteran foruma

    Ima jos jedan, ima 4-5 grafickih katica (isti chip) i sad kako koja dolazi na test ta je najbolja-ultimativno-kick-ass-itd, valjda ostaju poslije testiranja pa se toliko liže pakaš.
     
  6. syss

    syss Veteran foruma

    sve sami vrsni brandovi :D :D
     
  7. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Ma anandtech je maajka što se tiče recenzija hardware-a.
    Tom's hardware je, eto kako vidite previše naklonjen pojedinim proizvođačima (Asus). Mislim da su Abit i DFI bolji brendovi od Asusa što se tiče matičnih ploča.
     
  8. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Abit nije, ali DFI jest, no DFI, osim sto nije user-friendly, jako puno kosta. I kad se kaze DFI misli se na premium-grade ploce. Generalno Asus jest najbolji.

    Xbitlabs i drugi ruski sajtovi su najrealniji.
     
  9. syss

    syss Veteran foruma

    abit krš, dfi krš.

    oke dfi nije krš ako voliš visiti po biosu češće nego u omiljenom os-u.
     
  10. nFare

    nFare Komšija

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018