Trazi se 4850tka na posudbu

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by efo, May 14, 2010.

  1. efo

    efo Komšija

    Kao sto sam naziv kaze, treba mi 4850tka za sutra na posudbu... Cudno zvuci, a evo i razloga: Naime: dvojica kolega i ja radimo semirarski iz predmeta Racunarske Arhitekture na temu Ati Crossfire i imamo redom sljedece kartice: kolega1 XFX 4850, kolega2 Sapphire 3850 i ja Asus EAH3850, sve kartice su sa po 512MB rama. Sve vam je otprilike jasno zasto mi treba :) Naravno nije pod moranjem da to nabavim ali bio bi kvalitetniji rad kada bi Crossfire istestirali sa dva setupa (3850tki i 4850tki) nego samo na 3850tkama... Naravno ostavio bih vam licnu kartu ili bilo sta drugo kao garanciju da je necemo ostetiti... Necemo raditi nikakav oc

    Znam da jednostavno mozemo kopirati sa neta sve ovo, ali eto mi bismo to voljeli sami odraditi... Mogu ovdje objaviti i rezultate testiranja ako zelite
     
  2. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Daj za pocetak stavi lokaciju u profil,pa ti se mozda neko i javi.Drugo,svi su ludi za vadjenjem grafe za licnu kartu,kila bureka i litar jogurta bi sigurno poboljsalo sanse. :D
     
  3. efo

    efo Komšija

    :D Lokacija je Ilidja, ali nisam je naveo jer cu ja doci po kartu, nema smisla da trazim da mi se na noge donese :) Sto se tice kile bureka i litre jogurta, moze i to, nema problema :)
     
  4. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Cuj nisi stavio lokaciju jer ces ti doc po grafu,a ko ce ti se javiti kad ne zna gdje si.Ajde evo ja ti dajem grafu samo dodji po nju. :D
     
  5. efo

    efo Komšija

    Pravi si :D Koja je lokacija :D

    Nadam se da ovo sto ti pise u Location na profilu nije istina hahahahaha