Tražim meštra od laptopa

Discussion in 'Računari i komponente' started by wragg, Oct 13, 2007.

  1. wragg

    wragg Aktivista

    Imam Compaq Evo n1015v koji nece da upali. Nisam previse gledao sta je, ali nekako sumnjam na procesor, a nemam drugi da provjerim. Ako ima netko da ima volje bakcati se sa ovim, neka šarne na pm.

    Ako nekoga zanima, mozda bih ga i prodao za neku realnu cijenu. Evo specs: AMD Athlon mobile 2200+, 512mb ddr, 120gb disk, 15" LCD 1024x768, dvd/cdrw, baterija cca 3h. Poklon nova torba za laptop.
     
  2. wragg

    wragg Aktivista

    Hajde barem napišite koja je realna cijena za ovo :)
     
  3. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    100-200 ... neko ce platiti i vishe ako mu bash treba nesto od tvog lapasha
     
  4. wragg

    wragg Aktivista

    Za 100-200 ga bacim u smeće, pa neka ga budući vlasnik od tamo čupa. Pa mislim da je samo LCD toliko, a da ne pričam o bateriji, disku od 120gb, combu...
    Mislim, stvarno malo realni budite. Evo ovako, dat cu ga za 350, pa tko hoce...
     
  5. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Nemoj se zavaravati. Takav lapash ispravan ne vrijedi vise od 450-500KM. S obzirom da nemas ni blage veze sta mu je, nego pretpostavljas, spusti malo kriterije. Dobro ti je Stihi rekao. Da ga odneses negdje u servis, ponudit ce ti 100-120KM za dijelove. OVako mozes izbiti nesto vise ako naletis na nekog kome treba bas nesto od toga, ali su za to male sanse.

    Znam ja da ce biti sad ovih, sto ce reci da rusimo cijene pa da mi kupimo. Zbog toga, navodim, da ja nisam zainteresiran ni najmanje.
     
  6. wragg

    wragg Aktivista

    Ok, ali hajde procjeni koliko dođe 2.5" disk od 120gb, pa onda baterija koja drži 3 sata (odgovara u dosta drugih compaq modela), pa LCD 15" (kad sam ga htio kupiti za jednoga Dell-a, nije ga ni na ebay bilo ispod 150KM!), combo slim se na market.ba neda naći ispod 80KM.
    A to da ovaj lap ne vrijedi vise od 450KM kada radi je notorna glupost i sam to znas. ;) Ti ga nađi, ja ga kupujem odmah!
     
  7. Looney

    Looney Komšija

    Drug a ti počupaj navedeno pa prodaji odvojeno. U kompletu ako uzmesh 300 budi happy do neba. Raskomadaj pa prodaji. HDD, RAM, Bateriju, COMBO iz toga izvuci pare a ostalo daj kome za 50 AKO IKO BUDE HTIO.

    Pozz