Trebam pomoc oko Pocket Pc-a Hitno!

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by elviss08, May 31, 2009.

  1. elviss08

    elviss08 Novi član

    Pozdrav!

    Imam Pocket Pc, tacnije HP iPAQ 614c, dugo ga koristim i nakupilo se mnogo programa, virusa itd...i zelim da ga formatiram al tu ima jedan problem, moram prvo kontakte sa mob prebaciti na komp.koristio sam i ActiveSync pa jos bruku programa al ne uspijeva mi..znaci ne mogu formatirati dok ne prebacim kontakte na komp..a ne mogu ga vise ovako gledati, mob mi je bukvalno poludio, ne prikazuje mi vise propustene pozive, totalno je usporio, svaki dan neka tipka na tastaturi otkaze, Molim Vas za pomoc..

    Unaprijed Hvala!
     
  2. monK

    monK Komšija

    Probao kopirati kontakte na SIM karticu?
     
  3. apdejt

    apdejt Overclocker

    elviss08, je li imas neki HP software koji ti je dosao uz taj tel.
     
  4. elviss08

    elviss08 Novi član

    @apdejt - imam samo software na cd-u sto je dosao, Microsoft ActiveSync...

    @ Monk - ne mogu tako jer kartica mi je 061 starija i samo 150 moze stati na nju, a kad bi tako radio morao bi jedan po jedan kontakt kopirati...jbg imam ih preko 1000...Stvarno mi treba pomoc...

    Jel moze kako preko Outlook-a pokusavao sam ali ni tu mi ne uspijeva :S:S
     
  5. cetverooki

    cetverooki Novi član

    moras u opcijama da postavis da ti sinhronizira a outlookom.
    mada ima i laksa opcija. potrazi microsoft my phone na netu. jos uvijek je u beta fazi ali radi. sve tvoje kontakte, poruke,dokukente ce prebaciti na server pa kada obrises ppc ponovo instaliras program pokrenes i vratit ti na ppc sve kao sto je i bilo.

    evo ti i stranica myphone.microsoft.com
     
  6. elviss08

    elviss08 Novi član

    aa hvala ti mnogo! nadam se da ce mi uspjeti... :)))
     
  7. monK

    monK Komšija

    Meni inače svako spajanje sa kompom radi sync na outlooku svih stvari (kontakti, kalendar, zabiljeske, word)...Tako da nije loše imati activesync stalno aktivan i usklađen sa outlookom.

    WM5, bar kod mene, ima opciju za mass kopiranje na SIM...
     
  8. elviss08

    elviss08 Novi član

    Jooj Hvala vam mnogo evo sredio sam sve, uploadovao na server i sada mogu mirno formatirati...hvala vam !!! Najbolji ste :D