Trendnet - iskustva

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by tux_, Jan 29, 2008.

  1. tux_

    tux_ Aktivista

    Pozdrav svima

    zanimaju me vasa iskustva sa navedenim proizvodjacem.Kako se pokazao?Da li iko koristi navedenu opremu?Imam namjeru kupiti cable router pa da se ne "zaletim" bezveze : )
     
  2. burner

    burner Aktivista

    U najboljem slučaju, kvalitet obrade i sama plastika su odron.
    Imam iskustva sa KVM-switch-om. Za razliku od malo skupljeg Micronet-ovog, taj je izgledao kao igračka (i što se funkcionalnosti tiče).
     
  3. ming

    ming Veteran foruma

    Ja imam sa wireless routerima, do sada se nisam susretao sa problemima.
     
  4. tux_

    tux_ Aktivista

    sulu mozes li mi reci da li imaju Web pristup konfiguraciji i da li se istom moze pristupiti sa Firefoxom (posto sam na par mjesta nasao da samo IE radi )
     
  5. ming

    ming Veteran foruma

    Ja sam samo probao sa IE.
     
  6. GW

    GW Moderator

    I ja sam imao kontakta sa nekoliko trendnet rutera- i svi su radili kako treba. Web konfiguracija ide ko ledu. Što se tiče firefox-a trebao bi raditi. I ako ne radi, IE imaš na svakoj windows instalaciji tako da ni to ne bi trebao biti problem.(pretpostavljam da koristiš win)
     
  7. ming

    ming Veteran foruma

    Ma ne treba ti IE u bilo kojem prozoru od windoza ukucaj IP od routera upadas.
     
  8. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    kontam platit kakvu ciganku da im baci prokletstvo na fabriku.

    Fuj ..... radije cu granu sa drveta otkinut i proglasit je wifi antenom nego uzet trendnet
     
  9. tux_

    tux_ Aktivista

    Heh Stihoklepac citao sam tvoje iskustvo, a i po par stranih foruma jako negativno.S toga sam odlucio dodati malo vise i uzeti ovo.Ipak ne isplati se davati bilo koji iznos za nesto sto radi " na pola"

    http://www.digitus.info/scripts/digdeta ... =DN%2D7019

    Na poslu sa Digitusom samo najbolja iskustva